Damiána – 25:1 extrakt, 10 g

Výprodej
Damiána - 25:1 extrakt, 10 g

Pomůže s bojem proti stresu, který zhoršuje kvalitu milostného života

Vyžeňte z hlavy stres a užijte si sex naplno. Extrakt z damiány s okamžitým účinkem vám pomůže uvolnit mysl a přinese duševní pohodu. Extrakt je laboratorně připravený, naprosto čistý a zachovává si typické damiánové nasládlé aroma a citronovou vůni.  Více
  • laboratorně připravený a jemný prášek s okamžitým účinkem
  • typické damiánové nasládlé aroma a citronová vůně
  • pomůže uvolnit mysl a přinese duševní pohodu

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Damiána – 25:1 extrakt, 10 g

Vyžeňte z hlavy stres a užijte si sex naplno. Extrakt z damiány s okamžitým účinkem vám pomůže uvolnit mysl a přinese duševní pohodu.

Extrakt je laboratorně připravený, naprosto čistý a zachovává si typické damiánové nasládlé aroma a citronovou vůni. Je to velice jemný prášek, který je ihned rozpustný ve vodě, štávě apod. Není potřeba ho vařit a prahová hranice 0,2 g, při níž jsou již cítit účinky, je chuťově těžko zjistitelná. V ovocných štávách nejsou chuťově zřetelné ani maximální doporučené dávky 0,5 g.

Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Má pozitivní vliv na duševní a kognitivní činnost a je vhodná k relaxačním účelům, kontrole hmotnosti a k udržení normální hladiny cukru v krvi.

INFO: Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v literatuře.


Damiána - 25:1 extrakt, 10 g vyrobený společností Salvia Paradise

Vyberte si z široké nabídky přírodních afrodiziak na našem eshopu. Kvalitní produkt od firmy Salvia Paradise u nás koupilo dohromady 30 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Salvia Paradise na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete celkem 10 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Salvia Paradise se nachází zde.Parametry

  • Obsah: 10 g
  • Dávkování: V malém množství vody či šťávy rozmíchejte 0,5 g extraktu a ihned podávejte. Užívejte podle potřeby maximálně 2x denně. 1 g extraktu = 25 vrchovatých dávkovacích lžiček (balení obsahuje dávkovací lžičku pro přesné dávkování).
  • Složení: Turnera diffusa
  • Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu.
  • Výrobce: Salvia Paradise (Česká republika)

Zařazeno


Kód produktu

SPS200