Damiána – kapsle, 60 ks

VeganVýprodej
Damiána - kapsle, 60 ks

Pomůže zlepšit kvalitu vašeho milostného života

Zhoršuje vám stres kvalitu milostného života? Damiána vám pomůže uvolnit mysl a přinese duševní pohodu. Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe.  Více
  • pomůže uvolnit mysl a přinese duševní pohodu
  • vhodná k relaxačním účelům
skladem

Kdy zboží dostanu?
365

225

ks
Popis a parametry
Damiána – kapsle, 60 ks

Zhoršuje vám stres kvalitu milostného života? Damiána vám pomůže uvolnit mysl a přinese duševní pohodu.

Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Má pozitivní vliv na duševní a kognitivní činnost a je vhodná k relaxačním účelům, kontrole hmotnosti a k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Maximální účinek se plně rozvíjí po několika užitích.

INFO: Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v literatuře.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při běžné pokojové teplotě.


Damiána - kapsle, 60 ks vyrobený firmou Salvia Paradise

Vyberte si z široké nabídky přírodních afrodiziak na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od firmy Salvia Paradise má doma dohromady 12 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Salvia Paradise na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete 14 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Salvia Paradise se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 60 kapslí
  • Dávkování: 2 tobolky 2x denně
  • Složení: 100 % Turnera diffusa herba (250 mg/kapsle). Obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
  • Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu.
  • Výrobce: Salvia Paradise (Česká republika)