Sexy sukně a minisukně z umělého vlákna

Vyberte si z nabídky dámských sukní a minisukní. Máme pro vás různě vyzývavé a nádherné kousky na doma, sexy párty i běžné nošení.

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry
Cena
Velikost
Materiál
Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Sexy sukně a minisukně

Dámské sukně a minisukně poslouží jak při domácích erotických hrách, tak i jako outfit na vzrušující párty. Vyberte si z nabídky různě vyzývavých sexy sukní různých délek. Máme pro vás sukně z klasické i lesklé látky, vinylu i latexu.

Minisukně jsou jako dělané na svádění partnera a rychlé akce - zatancujte mu a během tance se k němu párkrát otočte zády, zohněte se a poodhalte svůj zadeček. Uvidíte, že nevydrží jenom koukat a brzy se vrhne do akce. Naštestí pak stačí sukni pouze vyhrnout, sundat kalhotky nebo je odhrnout bokem a...

Co je upskirt fetiš?

Upskirt označuje místo pod sukní a znamená i sukně nahoru. Zároveň je to i sexuální fetiš s prvky voyerismu, který se vyznačuje sledováním osob v sukni a sledováním toho, co mají pod ní. Tento pohled pod sukni zkoumá i kalhotky a intimní partie dotyčné. Nejoblíbenějším objektem tohoto sledování jsou výhradně ženy a dospívající dívky. Muži jsou velmi zvědaví, co ženy pod sukní skrývají a mnohdy hodnotí i jaké kalhotky ženy nosí.

Upskirt