Dilatátor – kolík do penisu Mini Fucker (dutý), 8 mm

Dilatátor - kolík do penisu (dutý), 8 mm

Zúžená špička vám usnadní zavádění

„Průměr je na mě moc velkej, musel jsem si pak pořídit o 1-1,5mm menší. Ale jinak je to moc příjemnej a zvláštní pocit. Dilatátor je dobře udělanej a fajn, když to zkoušíte poprvé. Moc dobrej kolík za neuvěřitelně dobrou cenu.”  Artur  Další zkušenosti
  • dráždění penisu zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • dutý - při výstřiku sperma volně vytéká
  • bezpečný materiál - nerezová ocel
  • zúžená špička usnadní zavádění
  • praktický kroužek pro lepší manipulaci
  • dilátory nejsou pro citlivky

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Dilatátor – kolík do penisu Mini Fucker (dutý), 8 mm

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :)

Tenhle dilatátor má podobu kolíku do penisu. Tvarem trochu připomíná patronu, přičemž kroužek nahoře slouží k lepšímu uchopení a manipulaci. Navíc je dutý, takže když vystříknete se zastrčeným dilatátorem, sperma volně vyteče ven.

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Kolík pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby kolík pojala. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

A to ještě není všechno. I následné vytahování kolíku je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si kolík razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký a mírně zúžená špička usnadní zasouvání. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru včetně tohoto kolíku s rozkošným jménem "Mini Fucker" ;)

A jestli je pro vás tohle všechno pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!Parametry

Rozměry: délka kolíku 5,4 cm, vnější průměr 8 mm; vnitřní průměr kroužků: 2,5 a 3,2 cm
Barva: stříbrná
Materiál: nerezová ocel


Zařazeno


Kód produktu

A1244

Recenze (4)

Recenze

100%
Hodnotili 4 zákazníci
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 2 roky

výborné zpestření sexu, nečekal jsem od toho zázraky, ale byl jsem příjemně překvapen

  • zpracování
  • materiál
  • velikost
  • nenalezeno
před 4 roky

Krásná hračka. Mnohem hezčí, než jsem čekal. Když ho máte v penisu, vypadá nádherně, jako byste měli piercing

před 5 roky

Průměr je na mě moc velkej, musel jsem si pak pořídit o 1-1,5mm menší. Ale jinak je to moc příjemnej a zvláštní pocit. Dilatátor je dobře udělanej a fajn, když to zkoušíte poprvé. Moc dobrej kolík za neuvěřitelně dobrou cenu.

před 5 roky

Velice dobrá hračka. Jenom si člověk musí trochu zvyknout na její používání.Prohlížíte

Dilatátor - kolík do penisu (dutý), 8 mm

Dilatátor - kolík do penisu (dutý), 8 mm – Penis plugy (kolíky do penisu)
Zúžená špička vám usnadní zavádění
265
Vyprodáno