Malé dilda na fisting

Máte rádi vaginální či anální fisting? Máme pro vás menší dilda ve tvaru ruky i realistické modely rukou v životní velikosti.

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry
Cena
Materiál
Tvrdost materiálu
Barva
Anální kolík FIST – Dilda a ruce na vaginální i anální fisting

Anální kolík FIST

Vyzkoušíte si fisting zadečku
585
Skladem

Dilda na fisting

Máte rádi fisting a užíváte si ruku zasunutou ve vagině nebo análku? Máme pro vás menší dilda ve tvaru ruky, která potěší hlavně začátečníky, ale i realistické modely rukou v životní velikosti, se kterými zažijete úžasný pocit vyplnění.

Jak si vybrat dildo na fisting?

Dilda na fisting se většinou vyrábí z měkkých a ohebných materiálů, aby se alespoň trochu přizpůsobily vašemu tělu. Některá dokonce mají rukojeť pro snadnější manipulaci.

Začátečníci by si měli vybrat spíše ruku s nataženými prsty (snadněji se zasouvá, protože vaginu nebo análek roztahuje postupně), zkušenější už mohou jít rovnou do ruky se zatnutou pěstí.

TIP: Myslete na lubrikaci a použijte nejlépe speciální lubrikační gely na fisting.

Co je fisting?

Jedná se o sexuální praktiku, při které se vkládá celá ruka do vaginy nebo análu. Podle toho se jedná o vaginální nebo anální fisting. Liší se od prstění, při kterém se používají pouze prsty. Fisting praktikují heterosexuální i homosexuální páry, a také jednotlivci jako formu masturbace (auto fist, self fisting). Vsunutí ruky po zápěstí nazýváme mělký fisting, zasunutí ruky po předloktí je hluboký fisting.

Fisting