Dildo Doc Johnson American POP! Independent

Doprava zdarma
Dildo American POP! Independent

Senzační barva rozjasní každý chmurný den

„Joo, Doc, ten válí. Tohle dildo je skvělé, nejenom proto, že člověk může mít u masturbace volné ruce, ale hlavně kvůli tomu pocitu. Materiál je snad nejlepší, jaký vůbec existuje, ne moc tvrdý ani ne moc měkký.”  Kenny  Další zkušenosti
  • senzační barva rozjasní každý chmurný den
  • pěkné realistické zpracování
  • úžasně měkký a hebký materiál
  • systém Vac-U-Lock přináší spoustu možností, jak ho použít
  • silná (oddělitelná) přísavka

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Dildo Doc Johnson American POP! Independent

Milovníci pop artu a veselých barev, zbystřete! Tohle úžasné realistické dildo Independent z kolekce American POP! od Doc Johnson musíte zařadit do své sbírky. Hned na první pohled zaujme jeho zářivě růžová barva a realistický vzhled s dokonale vytvarovaným žaludem a žilkováním.

Vaše srdce si však nezíská jen jasnou barvou, ale zamilujete si ho i na první dotek. Dildo je vyrobeno z materiálu ULTRASKYN, takže je na dotek krásně hebké, měkké, ohebné a pružné, ale přitom dostatečně pevné, aby se vám snadno zavádělo dovnitř. Potěší vás také 100% voděodolnost a rozměry, které přímo lákají k vaginálním i análním hrátkám (pokud nejste úplní začátečníci).

Dildo má ve spodní části otvor, takže ho můžete používat s příslušenstvím a postroji Vac-U-Lock, což značně rozšiřuje možnosti jeho použití. Můžete ho nasadit na kolík univerzálního harnesu Supreme a použít při lesbických hrátkách i ve chvílích, kdy si budete chtít s partnerem vyměnit role. Do stejného otvoru můžete vsadit také kolík se silnou přísavkou (ten najdete v balení), pomocí které připevníte dildo k téměř jakémukoliv hladkému povrchu, případně oboustranný spojovací kolík, díky kterému spojíte jakékoliv dvě hračky ze série Vac-U-Lock a vytvoříte tak oboustranné dildo pro společné partnerské hrátky.

K lubrikaci doporučujeme používat pouze gely na vodní bázi. K případné desinfekci je vhodný speciální antibakteriální sprej na erotické pomůcky. Aby vám dildo vydrželo co nejdéle jako nové, pravidelně jej ošetřujte pudrem.

V balení naleznete také vzorek ošetřujícího pudru.


Parametry

Rozměry: celková délka 20 cm, zasunutelná délka 20 cm, průměr 3,8 cm
Barva: zářivě růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE
Výrobce: Doc Johnson (USA)


Galerie (2)

Galerie


Dildo American POP! Independent
Recenze (1)

Recenze

100%
Hodnotil 1 zákazník
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 16 měsíci

Joo, Doc, ten válí. Tohle dildo je skvělé, nejenom proto, že člověk může mít u masturbace volné ruce, ale hlavně kvůli tomu pocitu. Materiál je snad nejlepší, jaký vůbec existuje, ne moc tvrdý ani ne moc měkký. Když ho mám v zadku, mám nekonečné orgasmy a přeju si, aby to nikdy neskončilo. Jsem prostě přesvědčený, že tohle je nejlepší dildo ze všech a jedině Doc mohl ho vyrobit jedině Doc.


Píšeme o zboží (1)

Píšeme o zboží

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

Pochva nebo vagina, na druhé straně penis, pyj nebo prostě úd. Jak ale svým intimním partiím říkají obyčejní lidé? Připravili jsme pro vás téměř dvě stovky výrazů, kterými běžně svoje přirození častujete. Pojďte se s námi prozkoumat pohlavní slang.Prohlížíte

Dildo American POP! Independent

Dildo American POP! Independent – Vac-U-Lock systém od Doc Johnson
Senzační barva rozjasní každý chmurný den
925
vyprodáno