Dvojitý erekční kroužek KINK

Dvojitý erekční kroužek KINK
Dvojitý erekční kroužek KINK
Dvojitý erekční kroužek KINK

Dopřeje při sexu vám i partnerce pravou rozkoš

Oblékněte svůj penis do stylového dvojitého kroužku z kolekce KINK a proměňte jej v žilnatý a tvrdý nástroj rozkoše. Tahle stylovka kvalitně zaškrtí penis i varlata a pomůže k lepší a déletrvající erekci. Kroužek na penis je vyrobený z pevného a hladkého kovu, kroužek na varlata z pravé kůže.  Více
 • kovový kroužek lze snadno vyměnit za jiný
 • kroužek na varlata má nastavitelnou velikost
 • další kroužky nejsou součástí balení
skladem

Kdy zboží dostanu?
645

ks
Popis a parametry
Dvojitý erekční kroužek KINK

Oblékněte svůj penis do stylového dvojitého kroužku z kolekce KINK a proměňte jej v žilnatý a tvrdý nástroj rozkoše.

Tahle stylovka kvalitně zaškrtí penis i varlata a pomůže k lepší a déletrvající erekci. Kroužek na penis je vyrobený z pevného a hladkého kovu, kroužek na varlata z pravé kůže.

Kovový kroužek je možné díky drukům lehce odepnout a vyměnit za jiný (další kroužky nejsou součástí balení), kožený kroužek má snadno nastavitelnou velikost.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.


Dvojitý erekční kroužek KINK od firmy Doc Johnson

Široká nabídka nevibračních erekčních kroužků na Vibratory.net. Kvalitní zboží od firmy Doc Johnson má doma dohromady 12 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Doc Johnson na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme {{pocet-produktu-znacky}} produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Doc Johnson naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: vnitřní průměr kovového kroužku 4,5 cm, max. průměr koženého kroužku 7 cm
  • Barva: černá, červená
  • Materiál: pravá kůže, kov
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

Galerie (2)

Galerie


Dvojitý erekční kroužek KINK
Dvojitý erekční kroužek KINK