Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm

Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm
Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm
Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm

Zajistí dokonale pevnou a dlouhotrvající erekci

Získejte pevnější a déletrvající erekci snadno a rychle. Stačí si nasadit erekční kroužek OptiMALE. Dostatečně široký a tlustý kroužek udrží váš penis tvrdý. Je vyroben z měkkého, lehce elastického a zároveň pevného silikonu. Díky tomu se postará o kvalitní zaškrcení penisu.  Více
  • pružný, ale zároveň dostatečně pevný materiál
  • zaškrtí penis i varlata
skladem

Kdy zboží dostanu?
375

ks
Popis a parametry
Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm

Získejte pevnější a déletrvající erekci snadno a rychle. Stačí si nasadit erekční kroužek OptiMALE.

Dostatečně široký a tlustý kroužek udrží váš penis tvrdý. Je vyroben z měkkého, lehce elastického a zároveň pevného silikonu. Díky tomu se postará o kvalitní zaškrcení penisu. Můžete jej použít na penis, varlata nebo klidně celou výbavičku najednou.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Po použití opláchněte vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Můžete jej také vyvařit v horké vodě (max. 3 minuty), případně ho dát do horní přihrádky myčky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.


Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm od firmy Doc Johnson

Vyberte si z široké nabídky nevibračních erekčních kroužků na Vibratory.net. Kvalitní produkt od společnosti Doc Johnson u nás koupilo již 12 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Doc Johnson na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme celkem142 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Doc Johnson naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: vnitřní průměr 45 mm, tloušťka stěny 9 mm
  • Barva: tmavě šedá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

Galerie (2)

Galerie


Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm
Erekční kroužek OptiMALE, 45 mm