Erotické boty z umělého vlákna

Erotické boty protáhnou vaše nohy až do nebe. Jakmile si je obujete, hříšné fantazie každého milovníka nožiček a vysokých podpatků se rozjedou na plné obrátky. Pro tyhle boty ani nepotřebujete extra místo v botníku – jsou totiž tak sexy, že už je nesundáte (a pokud ano, tak je budete chtít mít neustále na očích a poblíž postele).

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry
Cena
Materiál
Barva
Pantofle na vysokém podpatku Cottelli Collection – Erotické boty

Pantofle na vysokém podpatku Cottelli Collection

Díky širokému nártovému pásu vám budou na noze skvěle držet
1 445
Skladem
Kozačky na vysokém podpatku Cottelli Collection – Erotické boty

Kozačky na vysokém podpatku Cottelli Collection

Perfektně doplní jakýkoliv outfit
3 895
Do 9 dní
Vysoké kozačky na podpatku se šněrováním Cottelli Collection – Erotické boty

Vysoké kozačky na podpatku se šněrováním Cottelli Collection

Pro žhavé svádění i jako doplněk k vyzývavému outfitu
4 595
Do 9 dní

Erotické boty

Erotické boty potěší všechny milovníky nožiček a vysokých podpatků. Obujte si je a uvidíte, že partner bude nadšením bez sebe. Máme pro vás lakované kozačky, pantofle na vysokém podpatku i erotické kozačky z umělé kůže.

Erotická obuv jako doplněk i erotická pomůcka

Erotická obuv je skvělým doplňkem k prakticky jakémukoliv erotickému prádlu, nejvíce se však hodí k lakovanému oblečení. Boty můžete využít ke svádění partnera i k BDSM hrám - lesklé kozačky podtrhnou vaši dominanci a úzký podpatek poslouží třeba i jako skvělá CBT pomůcka.

Co je foot fetiš?

Foot fetish (také nazývaný footfetish či foot fetiš, česky také fetiš na nohy) je označením pro výrazný sexuální zájem o nohy. Je to jeden z nejčastějších sexuálních fetišů zaměřených na jinak nesexuální objekty a části lidského těla. Zahrnuje mnoho variant včetně zájmu o: chodidla (jejich tvar a délku) prsty na nohou kotníky šperky na nohy ošetřování chodidel odění (bosé, v sandálech, kozačkách, punčochách, ponožkách aj.

Foot fetish