Textilní houpačky a postroje

Vyberte si z nabídky erotických houpaček, postrojů a kolébek. Usnadní vám sex a umožní hlubší průniky i vyzkoušení náročnějších poloh.

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry
Cena
Materiál
SCANDAL Houpačka na dveře – Erotické houpačky a postroje

SCANDAL Houpačka na dveře

Bez problému udrží váhu celého těla
1 395
Skladem

Houpačky a postroje

Erotické houpačky, postroje a kolébky vám usnadní sex a umožní hlubší průniky i vyzkoušení náročnějších poloh (podobně jako různé polštáře na sex). Houpačky jsou vhodné i pro partnery, kteří by chtěli vyzkoušet nějaké "akrobatičtější" polohy, ale doposud se jim vyhýbali třeba kvůli vyšší tělesné hmotnosti, horší fyzičce nebo zdravotnímu omezení.

Jaké existují erotické houpačky?

V naší nabídce najdete erotické houpačky na dveře (stačí je do nich "přivřít" a hned si můžete začít užívat), ale i houpačky vyžadující trošku složitější instalaci, a to primárně do stropu. Ty vám poskytnou větší uživatelský komfort a lepší přístup k partnerovi. Některé houpačky mají dokonce erotická pouta, takže je využijete i během BDSM her.

Co je erotická houpačka?

Erotická houpačka je postroj navržený pro sexuální styk – jeden z partnerů je v ní zavěšený, zatímco druhý se může volně pohybovat. Kývání přináší do sexuálních hrátek větší rozmanitost.  Je vzrušující, snadné a relativně pohodlné. Navíc odlehčí jinak těžce namáhaným kloubům a svalům.

Erotická houpačka