Silikonový gel na latex Gun Oil Fetish – pro snadné oblékání a údržbu, 120 ml

Gel na latex Gun Oil Fetish - pro snadné oblékání a údržbu

Unikátní složení pro pohodlné oblékání i údržbu latexu

Pro nadšence, kteří svá těla rádi zahalují do latexu, je tu silikonový gel Fetish od Gun Oil. Oblékání i péče o vaše oblíbené oblečky bude díky němu mnohem jednodušší. Gel má unikátní třímolekulovou silikonovou recepturu.  Více
  • zanechává oblečení krásně lesklé
  • nevysychá ani delší dobu po aplikaci
  • prodlužuje životnost latexu
skladem

Kdy zboží dostanu?
295

ks
Popis a parametry

Silikonový gel na latex Gun Oil Fetish – pro snadné oblékání a údržbu, 120 ml

Pro nadšence, kteří svá těla rádi zahalují do latexu, je tu silikonový gel Fetish od Gun Oil. Oblékání i péče o vaše oblíbené oblečky bude díky němu mnohem jednodušší.

Gel má unikátní třímolekulovou silikonovou recepturu. Pomůže vám lehce vklouznout do všech upnutých latexových kousků a zanechá je nádherně lesklé. Nevysychá a má dlouhotrvající efekt, takže zůstanou příjemně "kluzké" i delší dobu po aplikaci. Navíc je voděodolný - můžete se zpotit a nanesená vrstva zůstane nenarušená.

Funguje také jako skvělý pečující kondicionér, který prodlužuje gumovým a latexovým oděvům životnost. Udržuje je dlouho ve výborné kondici.

Gel neobsahuje parabeny, konzervační látky, oleje ani barviva. Je neparfemovaný a naprosto bezpečný pro tělo. Můžete jej tedy využít i k masážím.

INFO: Gel není vhodný pro použití se silikonem a porézními materiály - narušuje jejich strukturu.

UPOZORNĚNÍ: Pouze k zevnímu použití. Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přípravek přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Parametry

Obsah: 120 ml
Balení
: plastová lahvička s dávkovačem
Skladování: při pokojové teplotě
Složení: Cyklopentasiloxan, Dimethicone, Dimethiconol
Výrobce: Gun Oil (USA)