Hřejivý a afrodiziakální lubrikační gel Mojo Horny Goat Weed – VZOREK, 3 ml

Vegan
Hřejivý a afrodiziakální lubrikační gel Mojo Horny Goat Weed – VZOREK

Užijete si kluzký sex i masturbaci naplno

Prožijte dokonalou rozkoš při sexu i masturbaci. Lubrikační gel Mojo Horny Goat Weed od Intimate Earth má hřejivý efekt a pomáhá zvýšit libido a udržet erekci. Lubrikant obsahuje extrakt ze škornice, která má afrodiziakální účinek, rostlinný glycerin...  Více
  • obsahuje extrakt ze škornice, která má afrodiziakální účinek
  • při kontaktu s pokožkou se zahřeje až na 37 °C
  • lze použít i při orálním sexu
  • k dosažení požadovaného efektu je potřeba používat pravidelně
skladem

Kdy zboží dostanu?
65

ks
Popis a parametry
Hřejivý a afrodiziakální lubrikační gel Mojo Horny Goat Weed – VZOREK, 3 ml

Prožijte dokonalou rozkoš při sexu i masturbaci. Lubrikační gel Mojo Horny Goat Weed od Intimate Earth má hřejivý efekt a pomáhá zvýšit libido a udržet erekci.

Lubrikant obsahuje extrakt ze škornice, která má afrodiziakální účinek, rostlinný glycerin a přírodní hřejivé látky, např. skořici a zázvor. Při kontaktu s pokožkou se zahřeje až na 37 °C, díky čemuž získá teplotu a konzistenci podobnou tělesným tekutinám.

Lze použít i při orálním sexu, protože má příjemnou medovou chuť. Neobsahuje parabeny ani mentol, takže nepálí a nedráždí.

Je vhodný i pro vegany a založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu.

K dosažení požadovaného efektu používejte gel pravidelně.

TIP: Vlastnosti gelu oceníte i při hraní s masturbátorem. Jestliže vám tento lubrikant vyhovuje, můžete si jej pořídit i v klasickém balení (120 ml).

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Hřejivý a afrodiziakální lubrikační gel Mojo Horny Goat Weed – VZOREK od společnosti Intimate Earth

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od firmy Intimate Earth má doma dohromady 295 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Intimate Earth na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 22 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Intimate Earth se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 3 ml
  • Složení: Plant Derived Glycerin, Propanediol, Epimedium Sagittatum Extract, Horny Goat Weed, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Cymbopogon Schoenanthus Extract*, Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract*
  • Výrobce: Intimate Earth (USA)

*BIO složky