Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black

EXTRA výkonOvládání mobilemVýprodej

Dopřejte si slastnou nálož tepla a vibrací

Vychutnejte si parádně hřejivou stimulaci bodu G a klitorisu najednou. Vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black můžete ovládat i přes mobilní aplikaci. Vibrátor má pevné tělo, takže jím snadno zatlačíte na bod G a zintenzivníte si tak prožitek. Výstupek na klitoris je ohebný.  Více
 • 12 vibračních módů + další zábavné programy v mobilní aplikaci
 • extra silné vibrace
 • lze ovládat odkudkoliv na světě
 • jeho tvar nebude vyhovovat každému

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black

Vychutnejte si parádně hřejivou stimulaci bodu G a klitorisu najednou. Vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black můžete ovládat i přes mobilní aplikaci.

Vibrátor má pevné tělo, takže jím snadno zatlačíte na bod G a zintenzivníte si tak prožitek. Výstupek na klitoris je ohebný. O extra silné vibrace se stará dvojice motorků a celkem si můžete vybrat z 12 vibračních módů. Další zábavné programy najdete v mobilní aplikaci.

Po stisknutí tlačítka se symbolem teploměru se vibrátor během 5 minut zahřeje až na teplotu lidského těla (max. 40 °C).

Vibrátor se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu a je 100% voděodolný (IPX7 = odolný proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr), takže si s ním bez obav můžete hrát i ve sprše či vaně.

Je vyrobený ze silikonu, který je zdravotně nezávadný a příjemný na dotek.

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka se dvěma vlnkami po dobu 2 sekund vibrátor zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete vibrátor propojit s mobilní aplikací (vibrátor dvakrát krátce zavibruje). Tlačítky s jednou a dvěma vlnkami přepínáte krátkým stiskem mezi vibračními programy. Funkci ohřevu zapnete či vypnete podržením prostředního tlačítka po dobu 2 sekund.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Vibrátor můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat vibrátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – vibrátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca vibrátor reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.


Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black od značky Satisfyer

Vyberte si z široké nabídky vibrátorů s králíčkem v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Satisfyer u nás zakoupilo 197 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Satisfyer na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 85 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Satisfyer naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 20 cm, zasunutelná délka cca 13 cm, max. průměr cca 3,7 cm, délka králíčka 5,5 cm
 • Barva: černá
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: cca 4 hodiny
 • Doba použití: až 50 minut
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Galerie (6)

Galerie


Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black