Hybridní lubrikační gel Silky Caress (Fifty Shades of Grey), 100 ml

Hybridní lubrikační gel Silky Caress (Fifty Shades of Grey)

Hedvábně hebký a šetrný k pokožce

Lubrikační gel Silky Caress z kolekce Fifty Shades of Grey je hedvábně hebký, šetrný k pokožce a navíc má hydratační efekt.  Více
  • hedvábně hebký a šetrný k pokožce
  • má hydratační efekt
  • úžasný při použití na masáže celého těla
  • lze bezpečně používat s kondomy
  • není vhodný pro použití s hračkami ze silikonu, TPR a TPE materiálů
skladem

Kdy zboží dostanu?
269

ks
Popis a parametry

Hybridní lubrikační gel Silky Caress (Fifty Shades of Grey), 100 ml

Lubrikační gel Silky Caress z kolekce Fifty Shades of Grey je hedvábně hebký, šetrný k pokožce a navíc má hydratační efekt.

Gel je založený na hybridní bázi (obsahuje vodní i silikonové složky) - můžete jej bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami (kromě těch vyrobených ze silikonu, TPR a TPE). Využijete jej při hrách s erotickými hračkami, během předehry i při samotném sexu. A úžasný je také při masážích celého těla. :)

INFO: Lubrikant patří do oficiální kolekce Fifty Shades of Grey, kterou schválila E L James, tedy sama autorka 50 odstínů.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Gel je velmi kluzký, proto jej ihned setřete, pokud potřísní např. podlahu nebo vanu/sprchový kout, abyste se při uklouznutí nezranili. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.

Parametry

Obsah: 100 ml
Balení: plastová lahvička
Báze: hybridní (silikon-vodní)
Složení: Water/Aqua,Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitan Stearate, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Hydrolized Silk, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Carbomer, Dimethicone, EDTA, Hydroxyethylcellulose,PEG-45M, Tetrahydroxypropyl Ethylendiamine, Methylparaben, Sodium Benzoate
Výrobce: Fifty Shades of Grey


Galerie (2)

Galerie


Hybridní lubrikační gel Silky Caress (Fifty Shades of Grey)