Interaktivní masturbátor pro muže Kiiroo Titan Experience

Ovládání mobilemVýprodejDoprava zdarma

Prožijete dokonalou slast i propojení s partnerkou

Vyzkoušejte interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience od Kiiroo a zažijte masturbaci hodnou 21. století. Masturbátor tvoří plastový průchozí tubus, ve kterém se ukrývá úžasně měkkoučká vložka se stimulačními výstupky pro extra stimulaci.  Více
 • ovládání pomocí dotykových ploch a mobilní aplikace
 • spousta stimulačních programů
 • lze propojit s jinou interaktivní hračkou nebo videi
 • není voděodolný

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Interaktivní masturbátor pro muže Kiiroo Titan Experience

Vyzkoušejte interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience od Kiiroo a zažijte masturbaci hodnou 21. století.

Masturbátor tvoří plastový průchozí tubus, ve kterém se ukrývá úžasně měkkoučká vložka se stimulačními výstupky pro extra stimulaci. Vložku lze z tubusu vyjmout, takže ji můžete po hraní opláchnout pod teplou vodou (samotný masturbátor voděodolný není).

O vibrace se stará celkem 9 motorků rozmístěných po celé délce masturbátoru. Na těle masturbátoru jsou 3 dotykové plochy, kterými můžete ovládat vibrace v jednotlivých částech masturbátoru (každá dotyková plocha ovládá jednu trojici motorků)

Samotný masturbátor můžete využít jako klasickou vibrační hračku (na těle masturbátoru najdete jedno klasické tlačítko, kterým přepínáte mezi jednotlivými módy). Prvním dlouhým zmáčknutím zapnete masturbátor do Bluetooth módu (tlačítko bliká modře), dalšími stisky přepínáte mezi 7 vibračními módy:

1. Bluetooth mód – masturbátor můžete propojit pomocí aplikace s další interaktivní erotickou hračkou nebo interaktivním obsahem
2. Mód Targetedvytvoříte si vibrační program "na míru" a zacílíte vibrace přesně tam, kde to oceníte nejvíce (každá dotyková plocha ovládá jednu trojici motorků a je na vás, kterou trojici aktivujete, lze jich totiž aktivovat i více najednou).
3. Mód Targeted Power – vibrace se násobí podle toho, které dotykové plochy se dotknete (vibrují 3, 6 nebo všech 9 motorků najednou)
4. Mód Auto – masturbátor simuluje pohlavní styk (vibrace se pocitově "pohybují" nahoru a dolů a tím napodobují pohyb penisu při sexu)
5. Mód Blowsimuluje orální sex (vibrace mění intenzitu od nízké po vysokou, přičemž se trojice motorků postupně střídají)
6. Mód Pulsetrojice motorků se postupně střídají, přičemž se mění intenzita vibrací
7. Mód Endurancevibrace se pocitově "pohybují" nahoru a dolů ve třech různých intenzitách (ideální na trénink výdrže)

V automatických módech (mód 4 – 7) můžete regulovat jejich rychlost pomocí dotykových ploch. Plochou nejblíže tlačítku ON/OFF nastavíte nejnižší rychlost, prostředním střední a poslední plochou maximální rychlost.

Pro zapnutí či vypnutí masturbátoru podržte tlačítko po dobu 2 sekund.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Po omytí vložku osušte a napudrujte.

Aplikace Feel Connect

Pro maximální využití masturbátoru jej musíte přes Bluetooth propojit s chytrým telefonem, do kterého nainstalujete aplikaci Feel Connect.

Dvě interaktivní hračky můžete propojit prakticky odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Masturbátor je ideální na virtuální sex na dálku – buď pomocí jedné hračky ovládáte tu druhou, nebo ovládáte obě dvě najednou pomocí aplikace a díky tomu si vychutnáte společné a vzájemné potěšení.

V případě interaktivních videí váš penis okusí veškeré pohyby a přírazy penisem, které uvidíte ve stejnou chvíli na obrazovce (masturbátor vibracemi kopíruje rychlost a hloubku zásunu). Zážitek ze sledování porna tak bude o mnoho intenzivnější.

Pro přístup k unikátnímu interaktivnímu obsahu si musíte vytvořit registraci na stránkách výrobce a zadat při ní kód, který najdete na kartičce v balení. Po jeho zadání navíc dostanete ke svému účtu 1 500 kreditů.


Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience vyrobený firmou Kiiroo

Vyberte si z široké nabídky vibračních masturbátorů v našem obchodě. Kvalitní výrobek od firmy Kiiroo má doma dohromady 36 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Kiiroo na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme celkem0 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Kiiroo se nachází zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka cca 22 cm, zasunutelná délka cca 19 cm, max. vnitřní průměr cca 4,5 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: TPE, ABS
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
 • Doba provozu: 30 – 40 minut
 • Doba nabíjení: cca 3 hodiny
 • Výrobce: Kiiroo (Nizozemsko)

Zařazeno


Kód produktu

5895

Galerie (8)

Galerie


Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience
Interaktivní masturbátor pro muže Titan Experience