Interaktivní vibrátor s králíčkem Kiiroo Fuse

Ovládání mobilemVýprodejDoprava zdarma

Užijete si dokonalou rozkoš i spojení s partnerem

Zažijte rozkoš 21. století s interaktivním vibrátorem Fuse od Kiiroo při sólo hrách i mazlení s partnerem, a to i na dálku. Vibrace jsou extra silné a můžete je ovládat tlačítkem na vibrátoru, dotykem nebo přes mobilní aplikaci.  Více
  • můžete jej ovládat tlačítkem na vibrátoru, dotykem nebo přes mobilní aplikaci
  • lze propojit s jinou interaktivní hračkou nebo videi
  • odolný pouze proti stříkající vodě
skladem

Kdy zboží dostanu?
4 295

2 995

ks
Popis a parametry
Interaktivní vibrátor s králíčkem Kiiroo Fuse

Zažijte rozkoš 21. století s interaktivním vibrátorem Fuse od Kiiroo při sólo hrách i mazlení s partnerem, a to i na dálku.

Vibrace jsou extra silné a můžete je ovládat tlačítkem na vibrátoru, dotykem nebo přes mobilní aplikaci. Ta dokonce umožňuje propojit vibrátor s dalšími interaktivními hračkami, např. masturbátorem Titan Experience, nebo interaktivními videi.

Vibrátor je zahnutý pro přesnou stimulaci bodu G (díky pevnému tělu na něj snadno zatlačíte, čímž zvýšíte intenzitu stimulace) a má ohebného králíčka pro potěšení klitorisu. V manuálním módu si můžete vybrat z celkem 7 vibračních programů.

Ovládání je jednoduché. Dlouhým stiskem tlačítka (2 – 3 sekundy) zapnete Bluetooth mód (tlačítko bliká modře), dalším stiskem zapnete dotykový mód (tlačítko nesvítí, rozsvítí se jen při dotyku na senzor, tedy když vibrátor vibruje) a dalšími stisky přepínáte mezi manuálními módy (dotykem králíčka zvýšíte intenzitu vibrací).

Vibrátor je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu a odolný proti stříkající vodě (nesmíte jej ponořit do vody). Nabíjí se pomocí USB kabelu.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.

Aplikace Feel Connect

Pro maximální využití vibrátoru jej musíte přes Bluetooth propojit s chytrým telefonem, do kterého nainstalujete aplikaci Feel Connect.

Dvě interaktivní hračky můžete propojit prakticky odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Vibrátor je ideální na virtuální sex na dálku – buď pomocí jedné hračky ovládáte tu druhou, nebo ovládáte obě dvě najednou pomocí aplikace a díky tomu si vychutnáte společné a vzájemné potěšení.

V případě interaktivních videí vaše vagina okusí veškeré pohyby a přírazy penisem, které uvidíte ve stejnou chvíli na obrazovce (vibrátor vibracemi kopíruje rychlost a intenzitu přírazů). Zážitek ze sledování porna tak bude o mnoho intenzivnější.


Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse vyrobený společností Kiiroo

Vyberte si z široké nabídky vibrátorů s králíčkem v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Kiiroo si pořídilo dohromady 0 zákazník. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Kiiroo na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 2 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Kiiroo naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka cca 18,5 cm, zasunutelná délka cca 11 cm, max. průměr 3,4 cm, délka králíčka 5 cm
  • Barva: růžová
  • Materiál: silikon, ABS s PU vrstvou
  • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
  • Doba provozu: až 1 hodina
  • Doba nabíjení: 2 hodiny
  • Výrobce: Kiiroo (Nizozemsko)

Galerie (6)

Galerie


Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse
Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse
Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse
Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse
Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse
Interaktivní vibrátor s králíčkem Fuse