Košilka (babydoll) a kalhotky s otevřeným rozkrokem

Košilka (babydoll) a kalhotky

Vaše ňadra i klín budou vyzývavě odkryté

„Muž projevil zájem o nějaké prádlo pro intimní chvíle. Pořídili jsme tuhle košilku při společníém brouzdání sexshopem. Měla jsem obavu, aby vše sedělo, když si to nemůžu vyzkoušet, ale sedí to a ten materiál je super.”  Dana 38  Další zkušenosti
  • vyzývavé otvory na prsa
  • tanga s otevřeným rozkrokem
  • výrazná ozdobná mašle

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Košilka (babydoll) a kalhotky s otevřeným rozkrokem

Prádélko z této sady vám umožní naplno využít potenciál vaší ženskosti a rafinovanosti, všechny vaše intimní partie hezky k vidění. V balení naleznete noční košilku, která má otvory pro prsa a kalhotky-tanga s otevřeným rozkrokem.

Košilka působí velice provokativním dojmem. Levá a pravá přední část se spojuje jenom u ňader výraznou černou ozdobnou mašlí ze stuhy. Košilka vaše tělo více odhaluje než skrývá.

Tanga jsou hodně minimalistická, ze stejné látky jako košilka a navíc vaše intimní partie budou díky otevřenému rozkroku dostupné i během milování, což určitě ocení každý milovník prádélka. Zadní část má podobu tenkých šňůrek, takže celý váš zadeček vystaví na obdiv.

Tak jako jiné kousky z kolekce Abierta Fina, i tento set prádélka jde nekompromisně k jasnému cíli – vyburcovat touhu vašeho partnera na maximum. Kombinace vášnivé červené a klasické černé funguje výborně u všech typů žen.


Parametry

  • Velikosti: S
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: bordó (tmavě červená), černá
  • Výrobce: Cottelli Collection (kolekce Abierta Fina)

Galerie (5)

Galerie


Košilka (babydoll) a kalhotky
Recenze (2)

Recenze

95%
Hodnotili 2 zákazníci
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 3 roky

Muž projevil zájem o nějaké prádlo pro intimní chvíle. Pořídili jsme tuhle košilku při společníém brouzdání sexshopem. Měla jsem obavu, aby vše sedělo, když si to nemůžu vyzkoušet, ale sedí to a ten materiál je super. Košilka zahaluje i odhaluje zároveň, partnerovi se v ní moc líbím. Sama se v ní cítím dost pohodlně.
Přes otevřenou část na prsa mi partner dráždí bradavky, takže nejsme ochuzeni o tuhle příjemnou činnost, která u kostýmků s podprsenkou není možná.

  • cítím se v ní dobře, slušivá
  • ponechává možnost pro hrátky s ňadry
před 4 roky

Velmi kvalitní produkt; nám (oběma) se náramně líbí !

  • luxusní

Píšeme o zboží (1)

Píšeme o zboží

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.Prohlížíte

Košilka (babydoll) a kalhotky

Výprodej
–150 Kč
Košilka (babydoll) a kalhotky – Babydoll a noční košilky
Vaše ňadra i klín budou vyzývavě odkryté
1 049
899
Vyprodáno