Kožené důtky Hidden Desire Xavier

Doprava zdarma
Kožené důtky Xavier
Kožené důtky Xavier
Kožené důtky Xavier

Ideální pro udílení štiplavých trestů

Nebraňte svým skrytým touhám a objevte kouzlo spanking hrátek s koženými důtkami Xavier od značky Hidden Desire, které zanechají na vašem těle štiplavé polibky vášně. Důtky jsou vyrobeny z kvalitní pravé kůže. Pěkně se drží v ruce a díky praktickému poutku vám z ruky jen tak nevyklouznou.  Více
  • z pravé kůže
  • s praktickým poutkem a kovovým očkem

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Kožené důtky Hidden Desire Xavier

Nebraňte svým skrytým touhám a objevte kouzlo spanking hrátek s koženými důtkami Xavier od značky Hidden Desire, které zanechají na vašem těle štiplavé polibky vášně.

Důtky jsou vyrobeny z kvalitní pravé kůže. Pěkně se drží v ruce a díky praktickému poutku vám z ruky jen tak nevyklouznou. Pokud s důtkami zrovna nemalujete po nahém těle svého miláčka, pověste je za kovové očko třeba do skříně.

UPOZORNĚNÍ: K ošetření používejte pouze speciální přípravky na kůži; nepoužívejte agresivní čisticí prostředky (např. benzín). Výrobek neukládejte do igelitového sáčku – materiál musí mít možnost dýchat.


Kožené důtky Xavier vyrobený značkou Hidden Desire

Široká nabídka důtek na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Hidden Desire si pořídilo již 15 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Hidden Desire na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 19 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Hidden Desire se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 50 cm (bez poutka), délka třásní cca 38 cm
  • Barva: černá
  • Materiál: pravá kůže
  • Výrobce: Hidden Desire

Zařazeno


Kód produktu

17018_BLACK

Galerie (2)

Galerie


Kožené důtky Xavier
Kožené důtky Xavier