Kožený poutací kříž ZADO

Kožený poutací kříž

Pomůže vám s rafinovaným znehybněním subíka či subinky

„S křížem se to má jinak než na obrázku - je bez pout. V popisu to sice je, ale i tak to není fér. Poměr cen/výkon jinak odpovídá.”  Pražan  Další zkušenosti
 • z kvalitní kůže (štípenky) a kovu
 • perfektní provedení - přežije i tvrdší zacházení
 • karabinky pro připevnění jakýchkoliv pout

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Kožený poutací kříž ZADO

Poutací kříž od ZADO je ideálním doplňkem k poutům na ruce a nohy, která mají kroužky pro přichycení karabin. Postará se o dokonalé znehybnění vašeho subíka či subinky, který před vámi bude konečně klečet tak, jak se sluší a patří na správného otroka. :)

Poutací kříž tvoří čtyři kožené řemínky s karabinami. Pásky jsou vyrobené z kvalitní kůže (štípenky) a jsou prošité a přinýtované ke spojovacímu kovovému kroužku, takže kříž vydrží i drsnější zacházení.

V případě mírného zašpinění stačí kůži otřít vlhkým hadříkem s neparfémovaným mýdlem. Můžete si pomoci i speciálním čisticím přípravkem na kůži. Při větším znečištění raději zaneste výrobek do čistírny na kožené zboží.

Kůži pravidelně ošetřujte speciálním přípravkem na kožené výrobky.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky (třeba benzín) a kříž nikdy neukládejte do igelitového sáčku, jinak začne plesnivět.

INFO: Pouta na obrázku nejsou součástí balení. Vyberte si nějaká tady.


Parametry

Rozměry: délka řemenů včetně karabin 15 cm
Barva: černá
Materiál: pravá kůže (štípenka), kov
Výrobce: ZADO


Zařazeno


Kód produktu

20301101000

Galerie (3)

Galerie


Kožený poutací kříž
Recenze (12)

Recenze

97%
Hodnotilo 12 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 17 měsíci

Skvělý poutací kříž, dobré zpracování a pevné karabiny. Volnost pohybu je krásně omezena, čekají vás vzrušující chvilky.

 • kvalitní
před 17 měsíci

Výborný produkt, doporučuji, ale dle popisu jsem očekával více. Velmi dobré zpracování, stabilní

 • kvalita
před 18 měsíci

Opravdu dobré zpracování. Na takový produkt opravdu dobrá cena. Jen tak dál. Určitě zde nakoupím znovu.

 • kvalita
 • dobrá cena
před 18 měsíci

Tento kousek funguje, jak má a ještě k tomu za tak skvělou cenu. Rozhodně doporučuju! Samozřejmě rozhodne životnost, ale to ted nemůžu hodnotit.

 • super poměr cena-kvalita
před 18 měsíci

pěkné zpracování, pevný. Žádné ostré hrany, o které se můžete zranit, pružný a přesto dost vydrží.

před 18 měsíci

S křížem se to má jinak než na obrázku - je bez pout. V popisu to sice je, ale i tak to není fér. Poměr cen/výkon jinak odpovídá.

 • zábavné
před 19 měsíci

Odpovídá popisu. Doporučuju. Protože se jedná o pravou kůži, vydrží i kdejaké tahání. Karabiny drží taky pevně a neuvolňují se.

před 19 měsíci

Díky kříži bude partner v dominantní roli a spoutaný(á) tuto pozici také ocení.

 • skvělá pomůcka ke znehybnění
před 19 měsíci

Výrobek je kvalitní a působí bytelně. Bohužel chybí pouta na ruce a nohy, ale není to výtka, protože výrobce to jasně uvedl, jen jsem to přehlédl. Jenom to foto je bohužel lehce zavádějící. Naštěstí tady máme ještě jedny stará pouta a tak jsme to mohli hned vyzkoušet.
Takže můžeme jenom doporučit, ale nezapomeňte objednat extra pouta na ruce i nohy.

 • super
 • kvalita
před 19 měsíci

Ve spojení s ostatními hračkami je tento kříž opravdu velké o zpestření pro neobvyklé hrátky, aji když jste v této oblasti úplnínováčci. Opravdu doporučuji!

 • super zpestření
Zobrazit další recenze
Píšeme o zboží (12)

Píšeme o zboží

Průvodce světem BDSM pomůcek: Roztahovací tyče

Průvodce světem BDSM pomůcek: Roztahovací tyče

Roztahovací tyče jsou oblíbenou BDSM pomůckou. Omezit pohyb neznamená něčeho se vzdát, ale naopak otevřít se jiným vjemům a novým, ještě více vzrušujícím zážitkům. Oddejte se vábivému tajemství!

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.Prohlížíte

Kožený poutací kříž

Kožený poutací kříž – Pouta, lana a pomůcky pro bondage
Pomůže vám s rafinovaným znehybněním subíka či subinky
645
Vyprodáno