Krátké krajkové rukavice s volánkem Leg Avenue

Výprodej
Krátké krajkové rukavice s volánkem Leg Avenue

Skvěle se hodí k erotickému prádlu, ale i večerním šatům

Jednejte s vaším partnerem v rukavičkách od Leg Avenue a rozrajcujte ho pouhým dotykem. Přesvědčte se, že i takovým kouskem oblečení dokážete ve vašem miláčkovi vyvolat pocity, které ještě možná nezažil.  Více
  • elegantní design
  • elastický materiál
  • univerzální velikost

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Krátké krajkové rukavice s volánkem Leg Avenue

Jednejte s vaším partnerem v rukavičkách od Leg Avenue a rozrajcujte ho pouhým dotykem. Přesvědčte se, že i takovým kouskem oblečení dokážete ve vašem miláčkovi vyvolat pocity, které ještě možná nezažil.

Tyto okouzlující rukavice, díky nimž budou vaše ruce více sexy než obvykle, jsou vyrobeny z elegantní černé krajky. Materiál je průsvitný, takže vaše dlaně a prsty nebudou pohledu partnera zcela skryty. Volánek na zápěstí dostává celý design rukaviček na vyšší level.

Vytvořte s nimi dokonalý outfit a slaďte je třeba se sexy šatičkami, nebo je zkombinujte s večerními šaty a vyrazte s nimi do společnosti.


Krátké krajkové rukavice s volánkem Leg Avenue vyrobený značkou Leg Avenue

Vyberte si z široké nabídky erotických rukavic na Vibratory.net. Kvalitní produkt od společnosti Leg Avenue u nás koupilo dohromady 50 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Leg Avenue na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 53 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Leg Avenue naleznete zde.



Parametry

  • Velikost: univerzální S/M
  • Barva: černá
  • Materiál: 100 % polyester
  • Výrobce: Leg Avenue (USA)