Lubrikační gel Pjur Toy Lube – krémový, 100 ml

Lubrikační gel Pjur Toy Lube - krémový

Díky krémové textuře nekape a nestéká

Lubrikační gel Pjur Toy Lube byl vyvinutý speciálně pro použití s erotickými hračkami - má krémovou texturu, takže nekape, nestéká a díky praktickému balení s pumpičkou se i snadno dávkuje.  Více
  • praktické balení s pumpičkou - snadno se dávkuje
  • šetrný k pokožce
  • lze bezpečně používat s kondomy i erotickými hračkami z jakéhokoliv materiálu
na cestě

Kdy zboží dostanu?
335

ks
Popis a parametry

Lubrikační gel Pjur Toy Lube – krémový, 100 ml

Lubrikační gel Pjur Toy Lube byl vyvinutý speciálně pro použití s erotickými hračkami - má krémovou texturu, takže nekape, nestéká a díky praktickému balení s pumpičkou se i snadno dávkuje.

Lubrikant na hybridní bázi poskytuje dlouhodobý lubrikační efekt, vždy zůstane tam, kde má, je šetrný k pokožce a dodává jí hebkost. Můžete jej bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými hračkami z jakéhokoliv materiálu včetně silikonu.

Bez olejů, parfémů a tuků.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Parametry

Obsah: 100 ml
Balení: plastová lahvička
Báze: hybridní (silikon-vodní)
Složení: Aqua (Water), Dimethicone, Dimethiconol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinonecol
Výrobce: PJUR (Německo)


Zařazeno


Kód produktu

90063100509