Lubrikační gel System JO Agapé + čisticí sprej Misting Fresh Scent ZDARMA, 120 + 120 ml

Skvělá cena
Lubrikační gel System JO Agapé + čisticí sprej ZDARMA

Cenově výhodná sada

Lubrikační gel na vodní bázi byl vyvinutý tak, aby co nejvíce napodoboval přirozenou lubrikaci ženy. Neobsahuje parabeny, glycerin ani glykol, poskytuje potřebnou kluznost při sexu i masturbaci a jeho struktura je krásně hebká.  Více
  • lubrikační gel napodobuje přirozenou lubrikaci ženy
  • čistící sprej je vhodný pro všechny druhy materiálů
skladem

Kdy zboží dostanu?
355

ks
Popis a parametry

Lubrikační gel System JO Agapé + čisticí sprej Misting Fresh Scent ZDARMA, 120 + 120 ml

Lubrikační gel System JO Agapé

Lubrikační gel na vodní bázi byl vyvinutý tak, aby co nejvíce napodoboval přirozenou lubrikaci ženy. Neobsahuje parabeny, glycerin ani glykol, poskytuje potřebnou kluznost při sexu i masturbaci a jeho struktura je krásně hebká. Můžete ho bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu.

Čisticí sprej na erotické pomůcky System JO Misting Fresh Scent

Čisticí sprej System JO Misting Fresh Scent má unikátní složení, které dokáže vaše erotické hračky zbavit nežádoucího zápachu a navíc je udrží čisté, prodlouží jejich životnost a je vhodný pro všechny druhy materiálů (latex, silikon, gumu a další). Neobsahuje parabeny ani triclosan.

Sprej je jemný a svěže vonící. Při použití jej naneste na hračku, nechte chvíli působit a opláchněte vlažnou vodou. Za pouhou 1 minutu budou vaše oblíbené hračky zbaveny pachových stop a připraveny ke hře.

INFO: Sprej neodstraní charakteristický odér některých patentovaných materiálů (např. produkty od Pipedream a Doc Johnson).

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.

Zamezte kontaktu spreje s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Parametry

Obsah: 120 ml + 120 ml
Složení:
Lubrikační gel System JO Agapé: Water (Aqua), Propanediol, Gluconolactone, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Citric Acid
Čisticí sprej System JO Misting Fresh Scent: Water (Aqua), Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Zinc Gluconate, Fragrance
Výrobce: System JO (USA)