Lubrikační gel System JO Gelato Malinové lanýže v bílé čokoládě, 120 ml

Vegan
Lubrikační gel System JO Gelato Malinové lanýže v bílé čokoládě

Originální chuť malinových lanýžů bez obsahu cukru

Lubrikační gel System JO Gelato White Chocolate Raspberry Truffle přichází v originální, nevšední příchuti malinových lanýžů v bílé čokoládě.Je vyrobený z nejkvalitnějších ingrediencí ve farmaceutické čistotě, včetně glycerinu rostlinného původu. Bez přidaného cukru (= bez kalorií).  Více
  • originální příchuť - malinové lanýže v bílé čokoládě
  • dlouhotrvající lubrikační efekt
  • nelepí
  • neobsahuje cukr a nezanechává pachuť v ústech
skladem

Kdy zboží dostanu?
335

ks
Popis a parametry
Lubrikační gel System JO Gelato Malinové lanýže v bílé čokoládě, 120 ml

Lubrikační gel System JO Gelato White Chocolate Raspberry Truffle přichází v originální, nevšední příchuti malinových lanýžů v bílé čokoládě.
Je vyrobený z nejkvalitnějších ingrediencí ve farmaceutické čistotě, včetně glycerinu rostlinného původu. Bez přidaného cukru (= bez kalorií). Neobsahuje parabeny ani propylene glycol. Nezanechává pachuť v ústech. S vyváženým pH.

Gel je na vodní bázi, ale díky speciálním složkám vám bude připadat jako silikonový - zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

S dlouhotrvajícím lubrikačním efektem. Nikdy nelepí, není mazlavý. Lze jej snadno umýt čistou vodou.

Bezpečný pro použití s jakýmkoliv kondomem. Můžete jej použít na všechny erotické pomůcky z libovolného materiálu. Neobsahuje silikon, vosk ani olej.

TIP: Vytvořte si svůj vlastní koktejl s unikátním aroma mixováním různých příchutí lubrikačních gelů System JO!

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Lubrikační gel System JO Gelato Malinové lanýže v bílé čokoládě od značky System JO

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti System JO má doma již 14 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

System JO na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 67 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy System JO se nachází zde.Parametry

  • Obsah: 120 ml
  • Balení: plastová lahvička
  • Báze: vodní
  • Aroma: malinové lanýže v bílé čokoládě (white chocolate raspberry truffle)
  • Složení: Water (Aqua), Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Flavor (Aroma), Sodium Chloride, Sucralose, Citric Acid
  • Výrobce: System JO (USA)