Lubrikační gel System JO H2O + čisticí pěna na erotické pomůcky ZDARMA, 120 ml + 50 ml

Náš TIPSkvělá cena
Lubrikační gel System JO H2O + čisticí pěna na erotické pomůcky ZDARMA

Kvalitní lubrikant a čistič na pomůcky v jedné sadě

Lubrikační gel System JO H2O Classic je na vodní bázi (lze jej bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu), neobsahuje aromata a snadno se čistí vodou. Obsahuje glycerin na přírodní bázi.  Více
  • kvalitní lubrikant na vodní bázi + čisticí pěna ZDARMA
  • lze použít na jakýkoliv materiál erotických pomůcek

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Lubrikační gel System JO H2O + čisticí pěna na erotické pomůcky ZDARMA, 120 ml + 50 ml

Lubrikační gel System JO H2O Classic je na vodní bázi (lze jej bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu), neobsahuje aromata a snadno se čistí vodou. Obsahuje glycerin na přírodní bázi.

K lubrikačnímu gelu dostanete ZDARMA jemnou čisticí pěnu na erotické pomůcky System JO Refresh Toy Cleaner - šetrně myje, aniž by zanechávala na povrchu hraček jakékoliv zbytky. Je neparfémovaná, není mastná, neobsahuje triclosan, alkohol ani parabeny, nedráždí pokožku a je vhodná na všechny druhy materiálů.

Použití čističe je snadné a rychlé - vymáčknete trochu pěny přímo na hračku a necháte 5-10 vteřin působit. Poté ji opláchnete čistou vodou a je hotovo.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte lubrikační gel používat a poraďte se se svým lékařem. Gel je velmi kluzký, proto jej ihned setřete, pokud potřísní např. podlahu nebo vanu/sprchový kout, abyste se při uklouznutí nezranili. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.

Pěna je pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. V případě vniknutí přípravku do očí je vypláchněte čistou vodou. Pokud se objeví alergická reakce (podráždění pokožky nebo zarudnutí), přestaňte pěnu používat a o vhodnosti dalšího užívání přípravku se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud dojde k pozření přípravku, kontaktujte lékaře.


Parametry

Lubrikační gel
Obsah:
120 ml
Balení: plastová lahvička
Báze: vodní
Složení: Glycerin, Water (Aqua), Cellulose Gum, Methylparaben, Propylparaben
Výrobce: System JO (USA)

Čisticí pěna
Obsah: 50 ml
Dávkování: Dávkujte dle potřeby a míry znečištění erotické pomůcky. Po aplikaci nechte působit 5-10 vteřin. Poté opláchněte čistou vodou.
Složení: Water (Aqua), Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Benzalkonium Chloride, Zinc Gluconate
Výrobce: System JO (USA)