Bota pro footfetišisty - lodička s dildem

Bota, která má na své špičce netradiční ozdobu v podobě dilda udělá radost každému fetišistovi bot. Tyto lodičky pochází z dílny britské návrhářky Vivienne Westwood. Zhruba před třemi lety tato bota na podpatku budila rozruch po celém světě, spolu s dalšími kousky, které patří do portfolia této odvážné designérky. V roce 2010 putovala její výstava z jedné metropole do druhé a věřte, že lodička s dildem na špici rozhodně nepatří mezi její nejkontroverznější modely.

Bota pro footfetišisty - lodička s dildem

Bota s dildem místo klasické špičky byla vyrobena dle návrhu Vivienne Westwood v roce 1995, „slavnou“ se však stala až v roce 2010, kdy si ji mohly z blízka prohlédnout tisíce návštěvníků, kteří zavítali na výstavu „Vivienne Westwood Shoes: výstava 1973 – 2010“. Tuto luxusní botu lze použít i jako erotickou pomůcku a měl by z ní radost každý fetišista na boty (tzv. retifistismus).

Viviennin bezesporu nejznámějším modelem je však jiný pár bot. Legendárnímii se staly holínky na maximálně vysokých podpatcích nesoucí název Pirate Boots z roku 1981. Proslavila je Naomi Campbell, když si v nich brázdila v 93. přehlídková mola. "Vypadala jako gazela při zpomaleném pohybu. Bylo to fantastické, nikdy nevypadala nádherněji“, rozplývala se tehdy Vivienne.

O lodičkách s dildem, ani jejich případné nositelce, se paní Westwoodová bohužel nezmiňuje. Ona „ozdoba“ jo možná pro většinu modelek přece jenom dost extravagantní. Zvláště zmíníme-li, že dildo čnící před botou neplní jen estetickou úlohu, ale je i zcela funkční.

Autor: Michaela Kurtaničová

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky