Jak jsem šla do své první trojky 2/2

Rozhodla jsem se jít do trojky, s přítelem jsme měli vyřešeno jak to proběhne, ale neměli jsme třetího. Mrkněte na pár tipů, kde jsem hledala i pár postřehů, čemu se při sexu s třetím vyvarovat, ať už půjdete do trojky s mužem či ženou.

Jak jsem šla do své první trojky 2/2

Pojďte se se mnou podívat, kde jsem hledala parťáka do trojky. Vyzkoušela jsem několik seznamek, úspěšně. A protože už moje "poprvé" proběhlo, přidám i pár tipů na co se připravit. Trojka se dvěmi ženami nebo se dvěma muži má svá specifika a abyste si to doopravdy skvěle užili, musíte být připraveni.

Kde hledat třetího erotického nadšence?

Překvapivě na starých dobrých seznamkách tipu Badoo, Lidé i Líbimseti (nebo jakákoliv seznamka, kde si najdete diskuze o sexu) a pak hlavně Tinder a pár speciálních seznamek přímo určených na sex.

Jaké vidím hlavní výhody internetových seznamek:

 • Nikdo vás nemůže jen tak kontaktovat,
 • najdete lidi v lokalitě, které chcete a
 • úvodní profil si můžete upravit tak, že na něj rovnou vložíte informaci, z jakého důvodu tady jste.

Toužíš-li po troše exotiky, na Tinderu máš šanci exotickou kočičiku nebo kocourka sehnat.
Toužíš-li po troše exotiky, na Tinderu máš šanci exotickou kočičku nebo kocourka sehnat.

Badoo

Přítel byl pro Badoo, kde mi hned založil profil. Ale odrazovalo mě obrovské množství chlapů, kteří hned píší. A nakonec to byli všechno zbabělci nebo zoufalci. Pár jsme jich tam „ulovili“ ale nepřišli, nebo doráželi s tím, že to nejdříve zkusíme sami spolu ve dvou. Bída.

Já chtěla hledat na Tinderu. Přijde mi prostě nejlepší. (Recenzi si můžete přečíst v Reflexu.)


Nenech se napálit - klikni pro větší foto.
Nenech se napálit - klikni pro větší foto.

Tinder

Jasně, mně se to mluví, v Praze i Brně tahle appka nabízí obří množství zajíčků i pořádných chlapů. Je libo cizince? Proč ne, na dovolenou si sem jezdí už čím dál víc chlapů, takže výběr luxusní.

Pro menší města stále doporučuji klasické seznamky, Tinder tam asi moc lidí používat nebude.

Zákulisí a Amatéři

Zakulisi.cz a Amateri.com (bývali .cz, na .com doménu přešli koncem roku 2015) jsou seznamky vyloženě určené na sex. Asi ideální i pro ty, co nemají žádné zkušenosti ani představu. Tady si ji totiž docela rychle zformulujete. Inzeráty jsou aktuální a denně se tam objeví dost nabídek i poptávek. Ať už tedy hledáte cokoli, nemusíte ani zadávat inzerát. Stačí jen odpovědět na poptávku. V sekci „Hledá“ se najdou jak muži tak ženy, kteří by se rádi seznámili s nějakým párem a rovnou se nabízejí jak aktivně, tak i do role diváka.

Doporučuji odpovídat na profily s fotkami, které už jsou zaregistrované delší dobu. Nováčci s profilem bez alba moc důvěryhodní nejsou.

iGirls a iBoys

Sesterské seznamky s příšerným dizajnem, avšak slušnou zásobou holek i kluků. iGirls je jen pro holky s holkama a iBoys obdobně pro kluky. Nejlépe si zde na své přijdou homosexuálové, avšak je tady taky spousta bisexuálně zaměřených osůbek, které hledají různorodé potěšení.

Na závěr pár tipů na inzeráty:

 • Pozvat někoho na kukandu může být prvním krokem k pozdější vysněné trojce.
 • Doporučuji dát inzeráty na více míst najednou a vybírat si. Nebojte, je z čeho.
 • Při psaní inzerátu se nebojte být dost konkrétní. Většina lidí si tam rovnou vyvěsí, co přesně cce. Lízat, anál, nebo se jen koukat a neváhají doplnit fotografií svého pokladu.

Ruská trojka (dvě ženy)

Ačkoli s jedná o pro muže hodně zajímavou variantu, najít slečnu do trojky je těžší. Už jen proto, že sama se slečna jen tak někam nevydá, dá to tedy více práce. (My se dohodli na trojce s chlapem, ale holku jsem mu do budoucna slíbit tak nějak musela, takže jsem zkoumala půdu pro obě varianty.)


Nechat se opěčovávat dvěmi kočkami... sen každého muže...
Nechat se opěčovávat dvěmi kočkami... sen každého muže...

Trénovat na dvě vagíny může váš sameček i jen s vámi, mrkněte jak na to.

Seznamky se jenom hemží inzeráty hledajícími ženy. Ale ani já sama abych takhle nikam nešla. My holky jsme prostě opatrnější a taky se tolik neoddáváme nevázanému sexu. Kde tedy ženu do trojky hledat kromě seznamek:

 • Zajděte do baru a dejte se do řeči s někým, kdo vám bude sympatický. Bude to chtít nejspíš notnou dávku štěstí, ale stojí to za to.
 • Zkuste swingers. Tam někdy zajde na nezávaznou zábavu i volná žena, která by se nemusela bránit dalšímu pokračování ve třech.

U hledání dívky se rozhodně snazší fakt, že chlap nebude tak vybíravý, prostě mu stačí průměr. Hlavně, že ho má kam šoupnout. Nevím ale, jestli si uvědomuje, jakou mu dá práci uspokojit dvě holky najednou.

Hodně se mi líbily reálné zkušenosti Nadsamce s ruskou trojkou.

Rady pro muže, aby partnerka při sexu s druhou ženou nežárlila

 • Najdi ženu ošklivější, než je ta tvoje. Silnější, s menšími prsy atd.
 • Svou partnerku několikrát ubezpeč, že je pro tebe jediná, nejlepší a nenahraditelná. Ta druhá je jen vaše společná hračka.
 • Druhé ženy si moc nevšímej, nevěnuj jí něžné doteky, moc se s ní nemazli.
 • Často se při akci obracej ke své partnerce, dotýkej se jí, drž ji za ruku, hleď jí do očí, usmívej se na ni.
 • Svou partnerku měj ve všem první, v zásunu, v orgasmu atd.

Švédská trojka (dva muži)


Našli jste koho jste hledali nebo máte v posteli mimoně?
Našli jste koho jste hledali nebo máte v posteli mimoně?

Přibrat druhého muže k sexu je poměrně snadné. Tahle varianta je tak pouze náročná na chlapovo ego. Bude ho mí většího? Udělá ji lépe? Pak jde taky o to, kam až je schopný zajít.

Rady pro ženy, čemu se vyvarujte při sexu s druhým mužem

 • Vše co platí u žen (viz výše) - pozornost, fyzická atraktivita.
 • Pozor na kontakt dvou mužů. Chlapům většinou bi hrátky moc nevoní. Bude si s ním taky chtít hrát? Nebude mu vadit, že pokud půjdou oba najednou do sendviče, budou k sobě dost blízko?

Vhledem k tomu, že tohle je varianta, pro kterou jsme se rozhodli s přítelem, byla jsem si stejně jako jakákoliv jiná "lucky" slečna vědoma, že to bude fuška. Vykouřit dva, mít v sobě dva. Mimochodem, pokud se dohodnete na souloži i s análem dohromady, je fajn to trochu natrénovat.

Přeji vám mnoho zdaru při nalezení třetího společníka. Internet je plný různých lidí a najít spřízněnou osobu chce trochu štěstí. Nicméně zachovejte si pozitivní naladění a ono to výjde :)Související hračky