Lekce orálního sexu pro ženy

Umění poskytnout svému partnerovi skvělý orální sex je pro mnoho partnerek velmi uspokojivým faktorem sexuálního života. I proto začínají první odvážlivci nabízet kurzy, na kterých se základní techniky orálního sexu učí, předvádějí i trénují.

Lekce orálního sexu pro ženy

Orální sex je sice velmi oblíbenou sexuální praktikou, ale málokdy se stane, že by si jeden z partnerů na kvalitu kouření (či lízání) svému partnerovi stěžoval. Zejména muži se v tomto ohledu snaží být spíš džentlmeni a svým partnerkám svou případnou nespokojenost vůbec nepřiznají. Nyní mají ženy možnost se v orálním sexu zlepšit díky kurzům Jak na skvělý orál.

Zájem o toto netradiční vyučování je poměrně velký a muži na takový typ kurzu svým partnerkám zajisté mile rádi přispějí. Výuka se však netočí jen okolo intenzivního tréninku orálního sexu. Ženy se zde mohou dozvědět i jakési „základy sexuální gramotnosti“, ale také sexuálního chování.

Jedná se o krátké pojednání o mužských a ženských erotogenních zónách, nebo základních sexuálních dovednostech, jakou je například schopnost navléknout správně kondom.

Intenzivní praxí ke skvělému kouření

Hluboký orální sex (deepthroat)
Hluboký orální sex (deepthroat)

Největší důraz je kladen na to, jak používat rty a ruce k tomu, aby ženy dokázaly své partnery přivést do dosud nepoznané extáze. Nepředstavujte si ale žádné prezentace, nebo zájemkyně s bloky a tužkami, jak si dělají poznámky.

Na začátku kurzu každá z účastnic dostane umělého robertka, na kterém si poté předváděné techniky může sama vyzkoušet. Teorie jde zcela stranou, vyučující věří v čistě praktickou výuku.

První nabídka kurzu tohoto typu, která upoutala pozornost i v mezinárodních médiích, už funguje v Rusku. Svůj kurz „Umění orálního sexu“ nabízejí v Moskvě dvě ženy, Natalya a Yekaterina. Lekce vychází v přepočtu asi na 85 euro/113 dolarů a nabízí unikátní příležitost zdokonalit se v praktické schopnosti uspokojit muže pomocí úst a rukou. Největší zájem je podle organizátorek kurzu o to, jak provádět tzv. hluboký orální sex (deepthroat).

Celá lekce trvá zhruba tři a půl hodiny a její provozovatelky o ní říkají:

„Naším cílem není jenom naučit zájemce standardní a pokročilé techniky orálu, klasiky a análního sexu. Snažíme se jít ještě dál a ukázat, jak lze využít erotický potenciál jak vašeho, tak partnerova těla.“

Sex koučink je na vzestupu

Poptávka po sexkoučinku roste
Poptávka po sexkoučinku roste

Zdá se, že lidé v dnešní době mají stále menší chuť objevovat a zdokonalovat své schopnosti přirozenou cestou. Po motivačním či kariérním koučinku se nyní masivně rozmáhají také různí sexuální koučové. S tím však zároveň přichází problém podvodníků, protože zaplatit si za lekci sexu není to samé, jako zaplatit si za lekci v osobním rozvoji.

Na internetu se stále častěji objevují školy orálního sexu pro ženy, které však vedou muži. Zástupkyně něžného pohlaví však mnohem častěji dávají spíš na sex koučky – ženy. Faktem rovněž zůstává, že jakákoliv sexuální dovednost vyžaduje, stejně jako každá jiná dovednost, trénink. Ten je však prakticky nemožný bez znalosti správné techniky. A zde právě přichází na scénu kouč sexu, který vás do těchto technik zasvětí, případně vám je i ukáže.

Na lekce orálního sexu pro ženy přicházejí obecně dva typy reakcí. Jedna polovina pánů je nadšená z toho, že umění orálního sexu půjde díky těmto školám všeobecně nahoru. Druhá lituje, že zatím neexistuje pánská obdoba, tedy lekce orálního sexu pro muže.