Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Materiál na výrobu zeleninových vibrátorů seženete na každém farmářském trhu nebo u svého oblíbeného zelináře. Kromě pěkných zralých kousků ovoce a zeleniny se neobejdete bez nějakého toho technického zařízení. Konkrétně budete potřebovat nejrůznější vibrační patrony (kapsle), mini vibrační vajíčka nebo přímo mini vibrátory. Dále se vám bude samozřejmě hodit alespoň jeden pár šikovných rukou.

Přejeme mnoho zábavy při výrobě vibrátorů ze zeleniny a následně i příjemné prožitky ve společnosti vašich ručně vyrobených intimních společníků.

5 cenných rad k používání zeleninových vibrátorů

 • Většina ovoce a zeleniny, kterou seženete na pultech obchodů je chemicky ošetřena. Před použitím zeleninu vždy důkladně opláchněte antibakteriálním mýdlem a to i v případě, že se jedná o produkt z vaší vlastní zahrádky.
 • Vibrátory ze zeleniny
  Pokud se zeleninový vibrátor chystáte použít vaginálně, natáhněte přes něj kondom. Nejenom, že tak zabráníte přenosu různých infekcí, ale současně tím zajistíte, že všechny přidané části zůstanou na svém místě a žádný kus zeleniny nezůstane trčet ve vašich útrobách.
 • Nikdy nepoužívejte zeleninu nebo ovoce k análnímu dráždění. Absence protizákluzové patky může způsobit vniknutí celého kusu do análního otvoru, odkud se pak velmi těžko dostává.
 • Pokud si chcete zeleninový vibrátor předehřát na příjemnější teplotu, udělejte to pomocí teplé vody. Nepoužívejte k rozehřívání ovoce a zeleniny mikrovlnnou troubu, ta dokáže rozžhavit vnitřní části rostliny na příliš vysokou teplotu.
 • Ovoce a zeleninu tvoří z velké části voda. Proto pro výrobu zeleninových vibrátorů doporučujeme používat raději voděodolné vibrátory nebo vibrátory vložené do ochranného sáčku či kondomu.

Vibrátor z okurky

Klasické okurkové dildo není žádnou novinkou, vtipů o zelených společnících osamělých dam koluje mezi lidmi nespočet. O vibrační okurce ale patrně slyšel jen málokdo. Jste připraveni obětovat jednu hezky rostlou salátovku čistě jen pro vaše potěšení? Jdeme vyrábět vitamíny nabitý vibrátor.

Klasický okurkový vibrátor s dráždidlem na klitoris z celeru
Klasický okurkový vibrátor s dráždidlem na klitoris z celeru

Připravte si:

Vibrační kapsli (např. vibrační kapsle pro Fleshlight), zralou a hezky rostlou salátovou okurku, řapíkatý celer a menší nůž.

Pracovní postup:

 • Odkrojte nožem konec okurky tak, aby výsledná velikost co nejvíce vyhovovala vašim požadavkům a tajným přáním. Do okurky vydlabejte otvor, který bude zhruba dvakrát delší, než je vaše vibrační kapsle. Například vibrační kapsle pro vagíny Fleshlight je dlouhá 5,5 cm, v tomto případě bychom tedy vydloubali do okurky otvor dlouhý 11 cm.
 • Nyní si vytvoříme dráždivý výstupek na klitoris z natě řapíkatého celeru. Ukrojte si pěkný kus řapíku dlouhý asi 10 cm. V místě vzdáleném asi 3 cm od ukrojeného konce okurky vydlabejte seshora díru tak, aby do ní přesně zapadl váš kousek celeru.
 • Vložte vibrační kapsli do vydlabané díry v okurce a zasuňte ji až na doraz. Poté vrchním otvorem zasuňte celerovou nať a utěsněte jí vibrační kapsli uvnitř okurky.
 • Hotovo, teď už nezbývá než vibrační okurku použít a užít si vibrace jak hluboko uvnitř, tak jemnější dráždění zvenčí.

Dildo z lilku s masážní hlavicí

Lilek má všechny předpoklady k tomu, aby se stal dokonalou erotickou pomůckou. Na povrchu je příjemně hladký, dorůstá do různých velikostí a většinou bývá i decentně zahnutý.

Lilek, jinak také baklažán, botanikové považují za ovoce, přestože obyčejný smrtelník by přísahal, že se jedná o zeleninu. Nám ale původ lilku může být ukradený, stejně ho budeme používat k úplně jinému účelu.

Vibrátor z lilku s masážní hlavicí ze salátu
Vibrátor z lilku s masážní hlavicí ze salátu

Připravte si:

Jeden dobře rostlý lilek, vibrační kapsli, malý nožík, list salátu nebo menší hlavička brokolice a nůž.

Pracovní postup:

 • Nedaleko místa, kde stonek přechází v lilek, vykrojte nožem díru takovou, aby do ní přesně zapadla vaše vibrační kapsle. Jako masážní hlavici na dráždění klitorisu můžete zvolit buď nějaký kudrnatější druh salátu, nebo růžičku brokolice.
 • Nyní bude potřeba trochu chirurgického umu, menším nožíkem nebo škrabkou totiž vyříznete otvor skrz lilek tak, aby stonek zvolené rostliny do díry pasoval hodně těsně. Čím těsněji jej do lilku vpravíte, tím k menším ztrátám bude docházet při přenosu vibrací. Pokud by byl problém list salátu nebo růžičku brokolice do vyříznutého otvoru dostat, použijte obyčejný stolní olej jako mazadlo.
 • Dildo z lilku je připraveno k použití, dá se využít i jako masážní hlavice a dráždit tak různé partie celého těla.

Vibrátor na klitoris z chřestu a papriky

Při výrobě erotických pomůcek je většinou lepší držet se od paprik dál (alespoň od těch pálivých). V tomto případě však uděláme výjimku a spojíme sladkou kapii s výhonkem chřestu a vyrobíme zeleninový vibrátor na klitoris.

vibrátor na klitoris z kapie s přídavným chřestem pro dráždění análku
Vibrátor na klitoris z kapie s přídavným chřestem pro dráždění análku

Připravte si:

Výhonek chřestu, sladkou papriku – kapii, nožík a vibrační kapsli.

Pracovní postup:

 • Vezměte papriku a opatrně ji podélně rozkrojte ve vzdálenosti asi 5-10 cm od stonku tak, aby jeho vnitřní část zůstala nedotčena.
 • Nyní důkladně vydlabejte všechna zrníčka, a když říkáme důkladně, myslíme opravdu důkladně. Tedy pokud si nechcete dopřát skutečně peprný sexuální zážitek.
 • Odkrojte všechny blány uvnitř papriky, které jsou připojené s výčnělkem pod stonkem.
 • Přichází chvíle pro přesný řez. Opatrně vykrojte z horní části papriky stonek tak, aby do vzniklého otvoru bylo možné zasadit vibrační kapsli.
 • Pod vibrační kapslí vykrojte do papriky ještě jeden otvor a protáhněte jím výhonek chřestu. Můžete jej použít jako anální dráždidlo, pokud byste však chtěli chřestem dráždit váš anální otvor i zevnitř, nezapomeňte na zeleninu natáhnout kondom.

Dvojitý vibrátor z okurky

Tento zeleninový model poskytne slastné zážitky až dvěma uživatelům současně. Tentokrát do koše se zeleninou sáhneme opět pro okurku a vyrobíme si z ní dvojitý vibrátor.

Oboustranný vibrátor ze salátové okurky
Oboustranný vibrátor ze salátové okurky

Připravte si:

Tu nejdelší salátovou okurku, kterou seženete, dvě vibrační kapsle (například ty pro vagíny Fleshlight), dva gumové erekční kroužky, menší nůž.

Pracovní postup:

 • Vezměte si okurku a pohledem ji rozdělte na dvě zhruba stejné poloviny. Nedaleko pomyslného středu (asi 1-2 cm) vykrojte dva otvory, do kterých zasunete vibrační kapsle. Můžete je nechat částečně čouhat ven, budou pak při aktu jemně stimulovat klitoris jedné nebo obou zúčastněných dam.
 • Pokud by se vám povrch okurky zdál příliš hladký, můžete na ni z obou stran navléknout ještě erekční kroužek s dráždivými výstupky. Ten doporučujeme vybrat z gelového materiálu, aby byl dostatečně pružný a aby nedošlo k jeho poničení při navlékání na objemnější kusy okurek.
 • Po domácku vyrobený dvojitý vibrátor máte hotový, teď už zbývá jenom rozeslat pozvánky kamarádkám a zábava může začít.

Na co se těšit příště?

V příštím díle našeho seriálu o zeleninových vibrátorech vám představíme umělou vagínu z papáji, vibrační dildo z okurky a žlutého melounu nebo dvojitý vibrátor z brambor. Samozřejmě se můžete těšit i na podrobný návod na jejich výrobu, takže už teď pomalu objednávejte zeleninu u svého oblíbeného zelináře.Související hračky