Pojištění penisu proti zranění a amputaci

Montrealská společnost, zabývající se prodejem spodního prádla přišla se zajímavým způsobem jak upoutat větší pozornost svých mužských zákazníků. Ke svým výrobkům totiž nabízí i pojištění penisu. Jaké jsou podmínky pro získání bezplatného pojištění mužských intimních partií a kolik vám při úrazu penisu společnost vyplatí? Čtěte v článku.

Pojištění penisu proti zranění a amputaci

Pojištění penisu už není pouze doménou pornoherců, od 15. března letošního roku si může nechat svou chloubu pojistit téměř každý. Stačí koupit tři páry spodního prádla značky UNDZ (jedny spodky vás vyjdou na 5 – 15 dolarů, tedy 100 – 300 Kč) a pojistku dostanete ke svému nákupu jako bonus zcela zdarma.

Zakladatel firmy UNDZ Bernard Dore tvrdí, že je absurdní, moci si pojistit auto, dům, psa nebo život, zatímco pojištění toho nejcennějšího, co muži mají, zatím nikdo jen tak nenabízí. Rozhodl se tedy zavést tuto novinku a svým pojištěným zákazníkům za zranění penisu vyplácet 50 tisíc dolarů, tedy 1 milion korun. Na závěr svého vyjádření pro média ještě šéf UNDZ dodal, že se závažnými zraněními penisu se ročně potýká celých 16 tisíc mužů. Ovšem tato informace není nijak podložená, Dore sám přiznal, že si cifru „vygůglil“.

Na jaké zranění penisu se pojištění vztahuje?

Nahlédli jsme do smlouvy o pojištění penisu a zjistili jsme, že na náhradu ve výši 50 tisíc dolarů máte nárok pouze tehdy, když:

  • Dojde k úplnému oddělení penisu od těla.
  • Vyhledáte do 30 dnů lékařskou péči.
  • K nehodě dojde do jednoho roku od podpisu smlouvy.
  • K oddělení penisu nedojde následkem válečného střetu nebo civilní války, výroby nebo užívání výbušnin, svépomocí, nebo v rámci operace změny pohlaví.

Pokud si nejste jistí, že by vám pojištění proti uříznutí penisu bylo za daných podmínek k něčemu dobré, mrkněte na následující video. Mělo by vám otevřít oči.


Video: Reklama na pojištění penisu od společnosti UNDZ, která se zabývá prodejem značkového spodního prádla (zdroj Youtube.com)

Vibratory.net nenabízí pojištění penisu, pro informace o této službě se obraťte na pojišťovnu.

Autor: Michaela Kurtaničová

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky