Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 2/2

V první části našeho dvoudílného článku jsme vzpomněli například osamělými hospodyňkami oblíbené druhy zeleniny a ovoce. V dnešním pokračování si představíme další vybavení domácností, které vám může v osamělých chvílích udělat příjemnou společnost.

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 2/2

Recyklujte

Než se vydáte vyhodit obal do popelnice příslušné barvy, zamyslete se, jestli by se pro něj přece jenom nenašlo nějaké uplatnění. Mnoho žen se v internetových diskuzích svěřuje, že toho nejintenzivnějšího orgasmu dosahují za pomoci prázdné PET lahve.

Zdrojem inspirace se vám může stát návštěva koupelny. Najednou se na všechny ty lahvičky a tubičky od šamponů, kondicionérů, zubních past, intimních gelů a deodorantů budete dívat úplně jinak.

Diskrétní deodorant nejen pro muže
Diskrétní deodorant nejen pro muže
Jeden ze zajímavěji tvarovaných obalů od šamponu
Jeden ze zajímavěji tvarovaných obalů od šamponu

Milovníkům análních zážitků můžeme doporučit k vyzkoušení nějaký kvalitní samostatně balený doutník. Ten po vyjmutí z kovového obalu uschovejte a vykuřte při speciální příležitosti. Co dělat s obalem jste se nejspíše už dovtípili sami.

Obal nevyhazujte, doutník vykuřte stylově "po akci".
Obal nevyhazujte, doutník vykuřte stylově "po akci".

Sportovci a sportovkyně

Určité druhy sportovního náčiní se hodí i k jiným než ryze sportovním aktivitám. Násady od různých holí, například florbalových nebo golfových, mohou posloužit k sebeukájení docela dobře. Podobně i rukojeti tenisových, squashových a badmintonových raket.

Rukojeť squashové rakety se vám bude nejenom dobře držet.
Rukojeť squashové rakety se vám bude nejenom dobře držet

Cyklistika je v našich luzích a hájích jedním z nejoblíbenějších sportů. Mnohé ženy mají jízdu na kole v oblibě i z jiných důvodů, než jsou kochání krajinou nebo závody se stopkami. Pro ty, které chtějí mít z jízdy především požitek, existuje i jedna vychytávka - speciální vibrační povlak na sedlo.

Možná trochu nevšední erotickou pomůckou z oblasti sportovního náčiní se mohou stát kulečníkové koule nebo golfové míčky. Jejich používání ale nemůžeme doporučit, vzhledem k tomu, že podobně pravidlené a hladké předměty se velmi těžko dostávají ven.

Pařmeni a pařmenky

Ovladač konzole PlayStation má zabudované vibrace
Ovladač konzole PlayStation má zabudované vibrace

Pro nadšence do her máme tip z první ruky. S jednou z méně tradičních metod používání ovladače konzole PlayStation nás seznámil jeden nejmenovaný mladík. Ten nedá dopustit na hrátky s joystickem, u kterého nikdy nezapomene aktivovat vibrační zařízení shockwave. Jakou hru hraje nejraději se nám bohužel nesvěřil.

Co se elektronických vychytávek týká, množství zařízení se zabudovaným vibračním zařízením je nepřeberné. Od různých masážních strojků, přes mobilní telefony až po vhodně tvarované části reprosoustavy.

Designové a jiné specialitky

Možná jste také narazili na umělecká díla řezbářů, kteří možná při opracovávání vaší židle byli myšlenkami někde jinde. Překvapilo nás, kolik žen a mužů doma takový kus nábytku má a jak směle popisují způsob jeho „užití“.

Balonek naplněný vodou plní necudná přání dospělých
Balonek naplněný vodou plní necudná přání dospělých

Jiní si zase nemohou vynachválit ledová dilda či gumové balonky plněné vodou. Výhodou je, že v případě plněného balonku si teplotu vody určujete sami.

Pravděpodobně nejopěvovanější mi provizorními erotickými pomůckami vůbec jsou svíčky. Hezky vklouznou tam, kam mají, vyrábí se v nejrůznějších tvarech a velikostech a v případě potřeby není problém jejich tvar poupravit.

Co se úpravy předmětů do „vhodnějšího“ tvaru týká, existuje i jakési ořezávátko, které vám dildo vyrobí téměř z čehokoliv, co doma najdete. Více o tomto nápadu se dočtete v článku o DildoMakeru.

Pár dobře míněných rad závěrem

Ne všechny předměty, na které doma narazíte, jsou vhodné k erotickým hrátkám. Nechceme vás strašit, příběhů z gynekologických a urologických ambulancí koluje po internetu i mezi lidmi víc než dost.

Přece jenom ale shrňme některá základní pravidla masturbace s předměty k tomu ne zcela určenými.

Základní pravidla masturbace s předměty, které k tomu nejsou určeny:

  • Ať už používáte jako dildo cokoliv, používejte kondom. Ovoce a zelenina bývají chemicky ošetřeny, věci denní potřeby jsou zase plné bakterií.
  • Dávejte pozor na skleněné lahve, při zasouvání do tělních otvorů u nich vzniká podtlak, v důsledku čehož si pak můžete přivodit zranění.
  • Vyvarujte se příliš hladkých a pravidelných předmětů (kulečníkové koule). Velmi těžko se dostávají ven.
  • Nepoužívejte příliš dlouhé předměty, nikdy nevíte, jak hluboko je v zápalu vášně zasunete.
  • Pozor na dřevěné předměty, i když jsou lakované, může se z jejich povrchu uvolnit tříska.
  • Pánové, pokud by vás napadlo strkat penis do roury od vysavače (snad s představou, že tím nahradíte vakuovou pumpu), věřte, že byste o svůj penis mohli snadno přijít.

Ať už si masturbaci užíváte jakkoliv, hlavně si to užívejte! A pokud jsme některý váš oblíbený předmět nestihli v článku vyjmenovat, podělte se s námi v diskuzi pod článkem o své zkušenosti. V budoucnu bychom z Vašich tipů rádi sepsali další článek o tom, jaké předměty denní potřeby používají k masturbaci čtenáři Vibrátory.net.Související hračky