Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand

EXTRA výkonNáš TIPVýprodejDoprava zdarma
Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand
Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand
Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand

Dopřeje dokonalou slast bodu G i svalům

Ať už chcete zažít uvolňující masáž nebo slastné potěšení bodu G, hlavice Bodywand Luxe 2-Way Wand zvládne s přehledem obojí. Hlavice umí senzačně hýčkat bradavky, klitoris či celé tělo a díky ohebnému krku se přizpůsobí vašim křivkám.  Více
 • extrémně silné a hluboké vibrace
 • spousta vibračních módů
 • vibrace v hlavici i vibrátoru můžete zapnout samostatně
 • odolná pouze proti stříkající vodě

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand

Ať už chcete zažít uvolňující masáž nebo slastné potěšení bodu G, hlavice Bodywand Luxe 2-Way Wand zvládne s přehledem obojí.

Hlavice umí senzačně hýčkat bradavky, klitoris či celé tělo a díky ohebnému krku se přizpůsobí vašim křivkám. Oproti tomu pevným a ergonomicky tvarovaným vibrátorem (rukojetí) můžete zamířit přímo na bod G.

V obou koncích jsou ukryty výkonné motorky, které vás rozparádí extrémně silnými a hlubokými vibracemi (motorek v hlavici je výkonnější). Celkem si můžete vybrat ze 6 intenzit vibrací, hlavice vás potěší 10 vibračními programy (v programu 8, 9 a 10 vibruje hlavice a vibrátor zároveň, takže jsou ideální pro párové hry) a vibrátor vás rozmazlí 6 vibračními módy.

Podržením tlačítka "Power" po dobu 3 sekund aktivujete nebo deaktivujete cestovní zámek. Po jeho deaktivaci zapnete vibrace v hlavici jednoduchým stiskem tlačítka "Power" (stejným tlačítkem přepínáte mezi vibračními módy hlavice). Jakmile máte zapnuté vibrace v hlavici, můžete stiskem tlačítka s vlnkou spustit vibrace v rukojeti (hlavice i vibrátor vibrují současně). Tlačítkem s vlnkou navíc přepínáte mezi vibračními programy vibrátoru. Pokud chcete, aby vibrovala pouze rukojeť, stačí podržet tlačítko "Power" po dobu 2 sekund, a tím vypnete vibrace v hlavici. Tlačítky "+" a "-" snižujete nebo zvyšujete intenzitu vibrací.

Hlavice je vyrobená ze zdravotně nezávadného silikonu, odolná proti stříkající vodě a nabíjí se pomocí přiloženého USB kabelu.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Nepoužívejte čističe na bázi alkoholu.


Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand od výrobce Bodywand

Vyberte si z široké nabídky masážních hlavic na našem eshopu. Kvalitní výrobek od firmy Bodywand u nás zakoupilo 14 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Bodywand na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete 4 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Bodywand naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka cca 16 cm, zasunutelná délka 10 cm, max. průměr 3,7 cm, průměr masážní hlavice 4,7 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: silikon, ABS
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
 • Doba provozu: až 50 minut
 • Doba nabíjení: 2 hodiny
 • Výrobce: Generation Products/Bodywand (Japonsko)

Galerie (2)

Galerie


Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand
Masážní hlavice/vibrátor Bodywand Luxe 2-Way Wand