Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut

Realistický materiálDoprava zdarma

Provede vás jiskřivým rájem

Vydejte se na vzrušující cestu plnou jiskřivých zážitků. Masturbátor pro elektrosex Opus E Donut od Mystim oživí vaši masturbaci elektrickými impulsy. Masturbátor vás naláká na dírku, která touží po naplnění.  Více
  • těsný tunýlek plný stimulačních výstupků
  • elegantní design
  • materiál věrně napodobuje lidskou pokožku
  • pro elektrostimulaci je nutné dokoupit generátor el. proudu
skladem

Kdy zboží dostanu?
2 195

ks
Popis a parametry
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut

Vydejte se na vzrušující cestu plnou jiskřivých zážitků. Masturbátor pro elektrosex Opus E Donut od Mystim oživí vaši masturbaci elektrickými impulsy.

Masturbátor vás naláká na dírku, která touží po naplnění. Připravte se na maximální prožitek během stimulace – uvnitř těsného tunýlku se skrývá výrazná textura v podobě rozmanitých stimulačních výstupků. Elektrody jsou vyjímatelné, takže masturbátor poslouží i jako klasické honítko.

Po připojení ke generátoru elektrického proudu se masturbátor promění v mašinu na elektroslast – navolte si svůj oblíbený program nebo experimentujte s jednotlivými možnostmi nastavení. Vaše nádobíčko čeká vzrušující cesta od jemného brnění až po intenzivní "kopance" – záleží, na co zrovna dostanete chuť.

Zevnějšek masturbátoru na první pohled zaujme svým elegantním designem. Je tvarovaný tak, aby krásně padnul do mužské ruky. Vnitřní vložka masturbátoru je vyrobená z měkkého a na dotek příjemného materiálu (TPE), který věrně napodobuje lidskou pokožku.

Na spodní straně masturbátoru je prostor pro připevnění bezdrátového přijímače SULTRY SUB – svou hračku tak snadno proměníte v bezdrátový nástroj rozkoše.

Všechny produkty MYSTIM jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Po umytí a osušení ošetřete vnitřní vložku ošetřujícím pudrem.

INFO: Pro elektrostimulaci je potřeba masturbátor připojit ke generátoru elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.


Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut od značky Mystim

Široká nabídka pomůcek pro elektrostimulaci penisu na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy Mystim u nás koupilo dohromady 4 zákazníci. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Mystim na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 55 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Mystim se nachází tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka 21,5 cm, vnitřní délka 17,5 cm, max. vnitřní průměr cca 5 cm
  • Barva: černá, tělová
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS, TPE
  • Póly: 2 (bipolární)
  • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (7)

Galerie


Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut
Masturbátor pro elektrosex Mystim Opus E Donut