Masturbátor pro muže TENGA Egg Brush

Masturbátor TENGA Egg Brush
Masturbátor TENGA Egg Brush
Masturbátor TENGA Egg Brush
Masturbátor TENGA Egg Brush
Masturbátor TENGA Egg Brush

Udělá vám dobře snadno a rychle

Masturbační "vajíčko" TENGA Egg Brush je perfektní pro sólo jízdu i hrátky v páru. Jeho malé rozměry z něj dělají ideálního společníka nejen do ložnice, ale také na pracovní cestu nebo dovolenou. Použití nemůže být snadnější. Nejprve z vajíčka sloupnete vnější potištěný obal.  Více
  • originální vnitřní struktura pro zvýšení rozkoše
  • extrémně elastický, příjemný materiál
  • vhodný pro všechny velikosti penisů
skladem

Kdy zboží dostanu?
175

ks
Popis a parametry
Masturbátor pro muže TENGA Egg Brush

Masturbační "vajíčko" TENGA Egg Brush je perfektní pro sólo jízdu i hrátky v páru. Jeho malé rozměry z něj dělají ideálního společníka nejen do ložnice, ale také na pracovní cestu nebo dovolenou.

Použití nemůže být snadnější. Nejprve z vajíčka sloupnete vnější potištěný obal. Zůstane vám bílá plastová skořápka, uvnitř které se skrývá onen kýžený obsah – měkoučký návlek s výraznými stimulačními výstupky uvnitř. To, jak výstupky vypadají, vám napoví již samotný obal vajíčka (a mnohdy i jeho název).

Návlek je extrémně elastický, masturbátor si tak dosyta užijí muži s menším penisem, ale i ti více obdaření. Materiál je velmi příjemný na dotek, pružný a poddajný. Během vašeho řádění si tak sami (z)volíte tlak, podle toho, jak je vám to momentálně nejvíce příjemné, a to pouhým zmáčknutím masturbátoru v dlani.

Součástí balení je vzorek originálního lubrikačního gelu – najdete jej v pouzdře zasunutý přímo v návleku.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně čisticím sprejem na erotické pomůcky.

Vajíčko je součástí série TENGA Egg Standard, která obsahuje celkem 6 různých masturbátorů.

INFO: Produkt je designován na jedno použití, ale bez problému vás potěší i vícekrát.


Masturbátor TENGA Egg Brush od výrobce TENGA

Široká nabídka masturbačních vajíček na Vibratory.net. Kvalitní zboží od firmy TENGA si od nás pořídilo již 45 zákazníků. Projděte si jejich názory a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

TENGA na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 24 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy TENGA naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: 49 x 49 x 61 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: TPE, PP
  • Výrobce: TENGA (Japonsko)

Galerie (3)

Galerie


Masturbátor TENGA Egg Brush
Masturbátor TENGA Egg Brush
Masturbátor TENGA Egg Brush