Masturbátor pro muže TENGA Egg Wavy II

Masturbátor TENGA Egg Wavy II
Masturbátor TENGA Egg Wavy II
Masturbátor TENGA Egg Wavy II
Masturbátor TENGA Egg Wavy II
Masturbátor TENGA Egg Wavy II

Svezete se na vlně slasti

Masturbační "vajíčko" TENGA Egg Wavy II je perfektní pro sólo jízdu i hrátky v páru. Jeho malé rozměry z něj dělají ideálního společníka nejen do ložnice, ale také na pracovní cestu nebo dovolenou. Použití nemůže být snadnější. Nejprve z vajíčka sloupnete vnější potištěný obal.  Více
  • originální vnitřní struktura pro zvýšení rozkoše
  • extrémně elastický, příjemný materiál
  • vhodný pro všechny velikosti penisů
skladem

Kdy zboží dostanu?
175

ks
Popis a parametry
Masturbátor pro muže TENGA Egg Wavy II

Masturbační "vajíčko" TENGA Egg Wavy II je perfektní pro sólo jízdu i hrátky v páru. Jeho malé rozměry z něj dělají ideálního společníka nejen do ložnice, ale také na pracovní cestu nebo dovolenou.

Použití nemůže být snadnější. Nejprve z vajíčka sloupnete vnější potištěný obal. Zůstane vám bílá plastová skořápka, uvnitř které se skrývá onen kýžený obsah – měkoučký návlek s výraznými stimulačními výstupky uvnitř. To, jak výstupky vypadají, vám napoví již samotný obal vajíčka (a mnohdy i jeho název).

Návlek je extrémně elastický, masturbátor si tak dosyta užijí muži s menším penisem, ale i ti více obdaření. Materiál je velmi příjemný na dotek, pružný a poddajný. Během vašeho řádění si tak sami (z)volíte tlak, podle toho, jak je vám to momentálně nejvíce příjemné, a to pouhým zmáčknutím masturbátoru v dlani.

Součástí balení je vzorek originálního lubrikačního gelu – najdete jej v pouzdře zasunutý přímo v návleku.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně čisticím sprejem na erotické pomůcky.

INFO: Produkt je designován na jedno použití, ale bez problému vás potěší i vícekrát.


Masturbátor TENGA Egg Wavy II od výrobce TENGA

Vyberte si z široké nabídky masturbačních vajíček v našem obchodě. Kvalitní zboží od firmy TENGA u nás již zakoupilo 61 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

TENGA na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 25 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy TENGA naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: 49 x 49 x 61 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: TPE, PP
  • Výrobce: TENGA (Japonsko)

Galerie (3)

Galerie


Masturbátor TENGA Egg Wavy II
Masturbátor TENGA Egg Wavy II
Masturbátor TENGA Egg Wavy II