Masturbátor TitanMen Tool Box

Výprodej
Masturbátor TitanMen Tool Box
Masturbátor TitanMen Tool Box
Masturbátor TitanMen Tool Box

Dopřeje vám uvolňující orgasmus

Masturbátor TitanMen Tool Box je tu pro všechny muže, kteří si chtějí zpestřit honění a zbavit se přetlaku v kalhotách příjemněji než obvykle. Masturbátor je otevřený a vyrobený z velice měkkého a elastického materiálu ULTRASKYN. Uvnitř najdete stimulační linky pro větší potěšení.  Více
  • z velice měkkého a elastického materiálu

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Masturbátor TitanMen Tool Box

Masturbátor TitanMen Tool Box je tu pro všechny muže, kteří si chtějí zpestřit honění a zbavit se přetlaku v kalhotách příjemněji než obvykle.

Masturbátor je otevřený a vyrobený z velice měkkého a elastického materiálu ULTRASKYN. Uvnitř najdete stimulační linky pro větší potěšení. Na každé straně je vstupní otvor jinak velký, takže si při zasouvání penisu můžete vybrat, jak těsný průnik zažijete.

Díky žebrování na vnější straně se masturbátor dobře drží v ruce.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte pomocí dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Po omytí a osušení použijte na materiál ošetřující pudr.


Masturbátor TitanMen Tool Box od výrobce Doc Johnson

Vyberte si z široké nabídky honítek na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti Doc Johnson si pořídilo dohromady 35 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Doc Johnson na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 172 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Doc Johnson naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 10,5 cm, vnitřní průměr 2 cm (roztažitelný)
  • Barva: bílá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): ULTRASKYN (TPE)
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

Galerie (2)

Galerie


Masturbátor TitanMen Tool Box
Masturbátor TitanMen Tool Box