Nafukovací latexové dildo Anal Balloon (8 cm)

Nafukovací dildo Anal Balloon
Nafukovací dildo Anal Balloon
Nafukovací dildo Anal Balloon

Snadno jej nafouknete na požadovanou velikost

„Je to jemný úvod do análního potěšení. Kolíky, a to jak pevné tak i nafukovací, jsou vynikající. Ale pro zvědavce, tenhle balón poskytuje snadný a pohodlný způsob jak zažít extázi spojenou s vyplněným zadečkem. Snadno se zavede, zejména s kapkou lubrikantu.”  PotěšeníProVšechny  Další zkušenosti
 • pro anální i vaginální potěšení
 • rychlé vypouštění ventilkem
 • přírodní latex může způsobovat alergické reakce

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Nafukovací latexové dildo Anal Balloon (8 cm)

Anal Ballon je ideální dildo pro milovníky pocitu dokonalé výplně. Po zavedení se snadno nafoukne balonkem do požadované velikosti. Z původně nenápadné špičky se tak může stát kulička s průměrem až 4 cm. Je tak ideálním řešením pro všechny, kteří se chtějí vyhnout zavádění pomůcek s větším průměrem.

Pro rychlé vypuštění je na hadičce ventilek.

UPOZORNĚNÍ: Přírodní latex může vyvolat alergickou reakci. Nevystavujte latex dlouhodobě světlu. Skladujte na temném místě; ideálně v neprůsvitném černém pytlíku nebo krabičce.


Nafukovací dildo Anal Balloon od společnosti You2Toys

Vyberte si z široké nabídky latexových pomůcek na Vibratory.net. Kvalitní zboží od firmy You2Toys má doma dohromady 522 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

You2Toys na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme {{pocet-produktu-znacky}} produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy You2Toys naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 44 cm (včetně balonkové pumpičky), délka nafukovací části (dilda) cca 8,5 cm, průměr 1 cm (před nafouknutím)
 • Barva: černá
 • Materiál: latex, PVC, ABS
 • Výrobce: You2Toys

Zařazeno


Kód produktu

05238870000

Galerie (2)

Galerie


Nafukovací dildo Anal Balloon
Nafukovací dildo Anal Balloon
Recenze (16)

Recenze

78%
Hodnotilo 16 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 3 roky

Zvláštní pocit, nafukujem jen do té velikosti, aby to bylo příjemné

 • Příjemný materiál
 • Nic
před 4 roky

Nejde tak příjemně zasunout jako třeba kolík, ale hned jak jsem jednou zmáčkla na pumpičku tak to byl úžasný pocit, poprvé jsem se nechala trochu unést, ale naštěstí ventilek je hned upustí.
Byla jsem zvědavá i jaké bude ve vagíně a je to neskutečné! Nafukuju je až se dotýká bodu g a pak upustím a zase... krásná masáž.

před 5 roky

Perfektní pro lidi začínající s análkem. Vyzkoušeli jsme je já i manželka a líbí se nám hlavně, že si je můžeme napumpovat jak chceme.

 • pro začátečníky
před 5 roky

mám je už pár měsíců a pořád se s ním dobře bavím. Pořídil jsem si je, abych se víc roztáhl pro větší hračky. Zavedené je hned a to samé nafouknuté a vyfouknuté. Velikost si každý určí sám

 • pocit vyplnění
před 5 roky

je to prostě takový měkký míček, který není dost pevný na to, aby anál pořádně roztáhnul, chtělo by to tvrdší materiál.

před 5 roky

Hodí se pro začátečníky, jde v pohodě zasunout i napumpovat, každý podle svojí chuti od jemného pošimrání po pořádnou kouli v zadku

před 9 roky

Je to ručně nafukovaný anální balón. Dokáže se nafouknout fakt hodně a nikde není bezpečný limit, kolik nafouknutí je dost. Snadno se roztrhne. Vyhněte se tomu a vyberte si nějaký solidnější kus.

 • nafoukne se fakt hodně
 • levná konstrukce
 • rozpadlo se mi to při používání
před 9 roky

Je to jemný úvod do análního potěšení. Kolíky, a to jak pevné tak i nafukovací, jsou vynikající. Ale pro zvědavce, tenhle balón poskytuje snadný a pohodlný způsob jak zažít extázi spojenou s vyplněným zadečkem.
Snadno se zavede, zejména s kapkou lubrikantu. Můžete strávit hodiny zkoušením různých stupňů nafukování. Ventil umožňuje rychlé uvolnění, pokud je toho moc.
Na rozdíl od kolíků tenhle set umožňuje různou míru vložení s doprovázenou různými stupňi rozkoše.
Trubička je dost dlouhá a umožňuje nošení celý den. Tlak můžete měnit relativně snadno s pumpičkou lehce ukrytou v oblečení.

 • výborný pro začátečníky i pro zkušenější
 • lze nosit dlouho a bez bolesti
před 9 roky

Dorazil dneska ráno a už jsem ho stihnul 2x vyzkoušet. Nejdřív jsem jenom vyzkoušel nafouknout jak moc to jde a napočítal jsem 20 pumpnutí. Pak jsem se začal bát, že mi to praskne v řiti. Nafouklý nevypadal moc velký, ale po zasunutí jsem dal jenom 10 pumpnutí. Je to moje první hračka tímhle směrem. Není jako penis nebo normální dildo (Jo jsem gay). Bálón zaplní každý koousek a bylo to fakt to nejlepší co jsem zažil. Těším se až s tím budu masturbovat...asi mi z toho jebne :DD v tom dobrém smyslu :).

 • Výborná pro začátečníky
 • pohodlné pužití
 • dobrá cena
před 9 roky

Byl jsem trochu nervózní ohledně nákupu tohohle kolíku. Honilo se mi hlavou, jak bude tlustej a jestli mi náhodou nepraskne až bude uvnitř....ale doteď je v pohodě. Dokonce ho nosím většinu dne, postupně přidávám jedno pumpnutí, abych si to uvnitř trochu připravil.
Mohl by mít trochu delší držadl ale i tak dobrý a těším se až vyzkouším dildo a vibrátor až bude víc roztaženej.

 • fakt hustý, když je uvnitř
 • super pro začínající
Zobrazit další recenze

Prohlížíte

Nafukovací dildo Anal Balloon

Nafukovací dildo Anal Balloon – Erotické pomůcky z latexu
Snadno jej nafouknete na požadovanou velikost
325
Vyprodáno