Nafukovací nafukovací zvířátka

Hledáte originální dárek či bláznivý doplněk na divokou párty? Vyberte si z nabídky veselých nafukovacích zvířátek se sexy otvory.

Aktivní filtry
Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Nafukovací zvířátka

Nafukovací zvířátko můžete využít jako originální dárek či bláznivý doplněk na divokou párty. Sice mají otvory připravené na zasunutí penisu, ale jsou myšleny především jako legrácka. Pokud byste si chtěli užít sex, tak raději sáhněte po nafukovací panně, která je na podobné akce mnohem lépe připravená.

TIP: Nafukovací zvířátka můžete využít při furry hrátkách nebo jako BDSM pomůcku - místo toho, aby partner sexoval s vámi, tak ho donutíte mít sex se zvířátkem.

Co jsou nafukovací panny?

Nafukovací panna je jedna z nejpopulárnějších erotických pomůcek. Vyrábí se od levných variant nerealistického vzhledu, až po věrně vypadající panny. Pro ženy se vyrábí se obdobná erotická pomůcka - nafukovací muž s penisem. Většina panen má 3 tělesné otvory - ústa, vagínu a anál, dražší varianty mají vibrační otvory z kvalitních materiálů. Některé modely mají polohovatelné ruce a nohy, pannu lze tedy použít v různých polohách.

Nafukovací panna