Sladké oleje na vlasy

Oleje na vlasy dopřejí vašim vlasům hloubkovou péči a postarají se o to, aby byly krásné, zdravé a lesklé. Vlasy vyživí, rozjasní a vyhladí jejich strukturu.

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry
Suchý olej na tělo a vlasy Panier des Sens – hrozen – Tělové oleje

Suchý olej na tělo a vlasy Panier des Sens – hrozen

Pro jemnou, hydratovanou a voňavou pokožku
425
Skladem

Oleje na vlasy

Oleje na vlasy dopřejí vašim vlasům hloubkovou péči a postarají se o to, aby byly krásné, zdravé a lesklé. Olej vlasy vyživí, rozjasní a vyhladí jejich strukturu, díky čemuž získají oslnivý lesk a hedvábnou jemnost. 

Jak používat olej na vlasy

Olej na vlasy má oproti kondicionéru či masce na vlasy vícero využití. Lze jej použít pro očistu a hloubkovou výživu před samotným umytím vlasů, jako péči bez oplachování pro období, kdy vlasy potřebují více výživy (např. v zimě nebo při letním slunění), jako přípravek pro snadnější vysoušení a foukání vlasů či jako stylingový přípravek pro zafixování účesu a zkrocení nepoddajných vlasů během dne.

Přírodní oleje na vlasy

Univerzálním olejem je kokosový olej, který obsahuje velké množství vitamínů. Avokádový či ricinový olej dodá hydrataci suchým vlasům. Arganový olej je vhodný pro vlasy, které vystavujete nadměrnému horku (například kulmováním nebo žehlením). Jojobový olej zacelí poškozený povrch vlasů a podpoří jejich růst.

TIP: S množstvím vlasového oleje to nepřehánějte, jinak budou mastné. Pro jejich výživu stačí pár kapek.