Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower – pro sex ve sprše

Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower

Extrémně silnou přísavku oceníte nejen v koupelně

„Opěrka ukončila moje trápení u sexu ve sprše, které vyplývá z toho, že se mi líbí vysocí kluci. Navíc je to nenápadné, vypadá trochu jako držátko na mýdlo, což se dá použít jako výmluva, pokud vám zvědavý příbuzný začne čmuchat v koupelně ...”  Slecna Tery s vystrihem  Další zkušenosti

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower – pro sex ve sprše

Milostné radovánky ve sprše si můžete od teďka užívat naplno a při tom s pocitem dostatečné opory. Opěrku s extrémně silnou přísavkou oceníte nejen v koupelně, ale všude tam, kde je k dispozici pevný hladký povrch. S touto podpěrou dosáhnete snadno a bezpečně pohodlné polohy, takže si vychutnáte netradiční milování naplno. Během krátké chvilky tak získáte pevný stupínek tam, kde jinak chybí. Doporučujeme i kombinaci s madlem pro přidržení rukou.

Použití je snadné, navlhčenou přísavku zatlačíte na hladký povrch a pákovou aretaci zabezpečíte úplné odsátí vzduchu. Mějte ale na paměti, že madlo má omezenou nosnost, nelze se naň například zcela postavit. Přísavka bude na svém místě držet tak pevně, že může dojít k uvolnění podkladu – třeba u obkladaček v koupelně. Doporučujeme před samotným milováním vždy vyzkoušet pevnost úchytu.


Parametry

Rozměry: průměr přísavky je 11,5 cm
Materiál: plast
Barva: bílá
Výrobce: Sportsheets (USA)


Galerie (4)

Galerie


Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower
Recenze (34)

Recenze

65%
Hodnotilo 34 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 3 roky

Od opěrky jsem toho čekala hodně. Možná až moc.
Dodává se v bílo modré krabici, která není vůbec diskrétní. Ale hračka nazvaná "Opěrka na nohu pro sex ve sprše" asi zkrátka být diskrétní nemůže.
Opěrka je udělaná z bílého plastu a gumy. Má se na zeď přisát pomocí páčky dole. Tu zvednete, dokud se opěrka nezasekne na místě a přísavka se nepřilepí na rovnou plochu. Měla by vydržet fakt cokoliv. K tomu se ale dostanu později.
Opěrka je dlouhá zhruba 15 cm, zhruba 13 cm máte na nohu. Na šířku má 13 cm v nejširším místě a je natvarovaná tak, aby seděla pohodlně většině lidí.

Pomůcka má posloužit na sex. Ve sprše. Jakože abyste si o ni mohli opřít nohu, když ji nedokážete bez problémů zvednout dostatečně vysoko.
Mám malinkatou sprchu a stěny jsou bez textury, vinylové. Protože se nemám kde opřít, když se holím, často to dělám u umyvadla nebo venku ze sprchy. Doufala jsem, že bych s touhle věcí mohla zůstávat ve sprše, zvlášť když jsem o tom slyšela tolik dobrého.
Možná je to mojí zdí. Ale nedokážu si představit, že by to mohlo fungovat ani nikomu s normálníma kachličkama Mám je v kuchyni a na přísavku jsou moc malé. Jen o kousíček, ale přísavka se už nepřilepí.
Mou váhou to nemůže být, protože jsem se o ni skoro neopřela. Opřela jsem se o zeď za mnou a pravou nohu dala na opěrku a hnedka sklouzla po zdi. Zkoušela jsem to na vlhkou zeď, na suchou zeď, čistou, ne zas tak čistou... Ať jsem to dělala jakkoliv, výsledek byl stejný. Přísavka odpadla.

Srandovní na tom je, že když ji dám na teď, když ve sprše nejsem, drží jak čert a skoro se nedá sundat... dokud se nepokusím ji použít tak, jak je zamýšleno. Kdyby nebyla natvarovaná tak, jak je, použila bych ji jako držátko na mýdlo.
Takže jak říkám, možná je to mou zdí. Nebo možná mám v koupelně moc páry. Nebo.. něco. Ale takhle věc prostě nefunguje. A i kdyby ano, páčka mě pěkně odřela prsty.

  • sklouzává po zdi
  • odlepuje se
  • neudrží váhu
  • z páčky mě bolí prsty

Produkt otestovali na www.insatiabledesire.com

před 3 roky

Operku jsem si koupila na holeni ve sprse a funguje skvele! Prisavka je trochu nesikovna, ale musite si dat pozor, abyste ji prisali tak, aby vyuzila celyho svyho potencialu. Nemela jsem vubec problem, ze by me neudrzela a behem pouzivani se ani nehla. Rozhodne doporucuju na ruzny vyuziti

před 3 roky

Když jsem tenhle produkt našel, byl jsem fakt nadšenej, protože jsem o něm četl v časáku. Když došel, byl jsem úplně nažhavenej to zkusit, ale moje nadšení rychle opadlo. Nedrží na zdi. Umyl jsem ji, zkoušel to na různejch místech a nic. Velká škoda. Nedoporučuju.

před 4 roky

Když ji používáme ještě s podobnou rukojetí, je to úžasné. Už neztrácím balanc a on mě může pořádně chytnout. Děkuji

před 4 roky

moc velký přísavky na kachličky 10x10, pokud máte větší jak 16cm, tak to bude dobrý. musel jsem svoji opěrku piřlepit místo toho na sklo

před 4 roky

Donesl jsem ji k přítelkyni domů a už mi ji asi nevrátí. Nejlepší je, že ji můžeme vytáhnout, když se spolu sprchujeme a pak zase sundat, aby ji nikdo neviděl.

před 4 roky

Koupil jsem ji, protože partnerka to má ráda ve sprše víc než kdekoliv jinde a taky je to to nejfrekventovanější místo, kde to děláme. Taže jsme tuhle opěrku vyzkoušeli už několikrát. Vypadalo to, že drží dobře, ale stačilo jenom trochu tlaku a sjela dolů během sekundy (nejlíp to vydrželo asi minutu).

Vypadá silně, rukojeť je rozhodně pevná a tvar pěkný. Přísavka je z pevnějšího materiálu, než jsem čekal. Nejsou ty měkké přísavky ty, co doopravdy drží? Po tom, co jsem si přečetl tolik dobrých recenzí si skoro myslím, že jsou nějaké špatné výrobní sady nebo něco. Takže asi pokud hračku opravdu chcete, zkuste to, ale buďte připravení, že ji budete muset vrátit.

Máme tak velké kachličky, že přísavka se ani nedotkla spár. Takže myslím, že by to mělo fungovat. Zkoušeli jsme to přisát na sucho i na mokro. Už si nepamatuju, jestli jedna metoda nefungovala líp. No manželka se rozhodla to vyhodit.. škoda!

  • Velikost
  • Tvar a vzhled vypadají lákavě
  • Zhruba 30 sekund sexu
  • Sjede dolů pod minimálním tlakem
před 4 roky

Dostal jsem ji jako vtipek od kamarada, ale ukazalo se, ze je super! Mame ji pridelanou ve sprse (musite to zkusit nekolikrat, nez se prisaje), takze je vzdycky po ruce na spontanni akci. Sani jsem otestoval tak, ze jsem se o operku oprel celou svou vahou zhruba na 10 sekund a vydrzela!
Tip: a taky je hodne uzitecna na holeni ve sprse :)

před 4 roky

Vlastně jsem to nekoupil na sex ve sprše. Nebaví nás to. Moc málo místa, kachličky jsou studený, někdo krade všechnu horkou vodu. To si necháváme na hotelový sprchy. Nicméně, tohle jsem koupil manželce z jinýho důvodu. Říkali jsme si, že by to bylo hodně praktický jako stupátko, když si ve sprše holí nohy, no a funguje to skvěle, podle jejích slov. Dobře se přisaje ke kachličkám, neklouže a dobře drží nohu. Takže na tohle využití je super. Ohledně sexu nevím haha

  • Dobrý sání
  • Funguje skvěle pro naše účely
před 4 roky

Koupil jsem ji pro manežlku, aby ji mohla používat, když si holí nohy. Upadla po minutě a to žena skoro nic neváží!

Zobrazit další recenze

Prohlížíte

Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower

Opěrka na nohu s přísavkou Sex in the shower – Erotické doplňky pro sex ve sprše
Extrémně silnou přísavku oceníte nejen v koupelně
445
Vyprodáno