Osvěžující pleťová voda Laino Orange Blossom – pomerančový květ, 250 ml

Osvěžující pleťová voda Laino – pomerančový květ

Má zklidňující a zjemňující účinek

Osvěžující pleťová voda Laino s pomerančovým květem má zklidňující a zjemňující účinek. Je vhodná pro aplikaci na pleť i oči. Ráno ji využijete k vyčištění pleti, během dne pro osvěžení a večer pro odstranění make-upu a k perfektnímu dočištění pleti po náročném dni.  Více
  • vhodná pro aplikaci na pleť i oči
  • obsahuje 98 % přírodních ingrediencí

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Osvěžující pleťová voda Laino Orange Blossom – pomerančový květ, 250 ml

Osvěžující pleťová voda Laino s pomerančovým květem má zklidňující a zjemňující účinek. Je vhodná pro aplikaci na pleť i oči.

Ráno ji využijete k vyčištění pleti, během dne pro osvěžení a večer pro odstranění make-upu a k perfektnímu dočištění pleti po náročném dni.

Pleťová voda je vyrobená ve Francii, obsahuje 98 % přírodních ingrediencí, nejsou v ní parabeny a není testovaná na zvířatech.

UPOZORNĚNÍ: Pouze k zevnímu použití. Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přípravek přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Osvěžující pleťová voda Laino – pomerančový květ vyrobený značkou Laino

Vyberte si z široké nabídky pleťových vod v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Laino u nás koupilo již 5 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Laino na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 1 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Laino se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 250 ml
  • Použití: Naneste na vatový tampónek a aplikujte na pleť.
  • Složení: Aqua (Water) / EAU, Aroma (Flavor), Sodium Benzoate, Citric Acid, Linalool
  • Výrobce: Laino (Francie)