Pěna do koupele s feromony Sensuva Head Over Heels – Vanilla, Sugar & Sweet Pea

Pěna do koupele s feromony Vanilla, Sugar & Sweet Pea

Sladce voňavá lázeň povzbudí vaše libido

Přizvěte partnera do vany a dopřejte si horkou lázeň s opojně sladkou vůní vanilky, cukru a hrachoru vonného. Pěna do koupele Sensuva Head Over Heels navnadí vás i vašeho partnera na večer plný romantiky a sexu.  Více
  • opojná kombinace sladké vůně a feromonů
  • po koupeli budete neodolatelně vonět
  • zvýší chuť na sex
Dostupnost neznámá

Kdy zboží dostanu?
355

ks
Popis a parametry

Pěna do koupele s feromony Sensuva Head Over Heels – Vanilla, Sugar & Sweet Pea

Přizvěte partnera do vany a dopřejte si horkou lázeň s opojně sladkou vůní vanilky, cukru a hrachoru vonného. Pěna do koupele Sensuva Head Over Heels navnadí vás i vašeho partnera na večer plný romantiky a sexu.

Dopřejte si voňavou relaxační chvilku, díky které si odpočinete a své tělo naplníte touhou. Jakmile se ponoříte do nadýchané bublinkové lázně plné feromonů a éterických olejů, prolomí se stydlivost a vy se budete cítit přitažlivě a neuvěřitelně sexy.

TIP: Zamilovali jste se do této kombinace vůní? Vyzkoušejte i tělovou mlhu, která vám bude doprovázet po celý den.


Parametry

Balení: plastová lahvička
Obsah: 237 ml

Složení: Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauramide MIPA, Glycol Distearate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Glycerin (Vegetable), Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Cellulose, Phenoxyethanol, Caprylyl Alcohol, Hexylene Glycol, Ethylhexyl Glycerin, Potassium Sorbate, Essential Oil Blend, Polysorbate, Fragrance, Pheromones, (May contain +/-) Cl 42090 (Blue 1), Cl 15985 (Yellow 6), Cl 26100 (Red 17).
Skladování: Uchovávejte při běžné pokojové teplotě.
Výrobce: Sensuva (USA)


Zařazeno


Kód produktu

E27487