Pěna do koupele Sliquid Balance Soak Green Tea, 255 ml

VeganVýprodej
Pěna do koupele Sliquid Balance Soak Green Tea

Ponoříte se do voňavých bublinek

Uvolněte své tělo i mysl během smyslné koupele. Pěna Sliquid Balance Soak vás zahalí do jemných bublinek se smyslnou vůní zeleného čaje. Pěna má vyvážené pH, hydratuje a uklidňuje pokožku a je šetrná i k intimním partiím.  Více
  • založená na přírodních ingrediencích
  • šetrná i k intimním partiím
  • hydratuje a uklidňuje pokožku

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Pěna do koupele Sliquid Balance Soak Green Tea, 255 ml

Uvolněte své tělo i mysl během smyslné koupele. Pěna Sliquid Balance Soak vás zahalí do jemných bublinek se smyslnou vůní zeleného čaje.

Pěna má vyvážené pH, hydratuje a uklidňuje pokožku a je šetrná i k intimním partiím.

Na rozdíl od běžných koupelových produktů je založená na přírodních ingrediencích a neobsahuje glycerin, propylen glycol ani parabeny. Najdete v ní esenciální oleje, mořskou sůl a mangové a bambucké máslo.

Je vhodná i pro vegany.


Pěna do koupele Sliquid Balance Soak Green Tea od společnosti Sliquid

Vyberte si z široké nabídky pěn do koupele v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Sliquid od nás zakoupilo 8 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Sliquid na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 4 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Sliquid naleznete zde.Parametry

  • Obsah: 255 ml
  • Balení: plastová lahvička
  • Složení: Purified Water, Cocoamphoacetate*, Coco Betaine*, Lauryl Glucoside*, Cocomidopropyl Hydroxysultaine*, Shea Butter, Mango Butter, Essential Oil Fragrance, Sea Salt, Potassium Sorbate, Citric Acid (*derived from coconut)
  • Výrobce: Sliquid (USA)

Zařazeno


Kód produktu

E25989