Plenka Abena ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S

Výprodej
Plenka ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S
Plenka ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S
Plenka ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S

Prožijte svou adult baby fantazii

Milujete hru na adult baby, ale máte pocit, že vám při tom stále něco chybí? Pořiďte si pravé plínky, které z vás udělají mimino, které se může počůrávat a pokakávat jak jen bude chtít (nebo jak mu to dovolí jeho Madam či Pán). :) Plenka má kvalitní zpracování, je měkká, pohodlná a nešustí.  Více
  • měkká a pohodlná
  • plně prodyšná
  • optimální ochrana proti úniku tekutin

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Plenka Abena ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S

Milujete hru na adult baby, ale máte pocit, že vám při tom stále něco chybí? Pořiďte si pravé plínky, které z vás udělají mimino, které se může počůrávat a pokakávat jak jen bude chtít (nebo jak mu to dovolí jeho Madam či Pán). :)

Plenka má kvalitní zpracování, je měkká, pohodlná a nešustí. Je plně prodyšná a zajišťuje optimální ochranu proti úniku tekutin - je zajištěna měkkými a spolehlivými těsnicími bariérami, které jsou protaženy až k okraji (najdete je i v oblastí zad). Unikátní Top Dry systém zajišťuje suchý povrch a rychlou absorpci, odour systém zase snižuje riziko nepříjemných pachů.

Plenka má lepicí pásky s háčky umožňující přelepování a indikátor vlhkosti pro lepší využití její kapacity. Byla dermatologicky testovaná a vyrobená bez použití latexu a bělidel na bázi chlóru.

Cena za 1 kus.


Plenka ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S vyrobený firmou Abena

Vyberte si z široké nabídky plen v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Abena u nás koupilo dohromady 695 zákazníků. Projděte si jejich názory a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Abena na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 26 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Abena se nachází tady.Parametry

  • Velikost: S
  • Rozměry: pro obvod boků 60-85 cm
  • Sací schopnost: 2200 ml
  • Doba použitelnosti: 5 let
  • Originální název: ABRI-FORM Air Plus Premium S4
  • Výrobce: Abena (Dánsko)

Zařazeno


Kód produktu

UA43056

Galerie (2)

Galerie


Plenka ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S
Plenka ABRI-FORM Air Plus Premium, vel. S