Realistické dildo Doc Johnson Perfect Erect

Realistické dildo Perfect Erect
Realistické dildo Perfect Erect
Realistické dildo Perfect Erect

Potěší vás kdykoliv si vzpomenete

Dildo Perfect Erect od Doc Johnson vás uchvátí svým realistickým zpracováním. Díky výraznému žaludu, žilkování na povrchu a plným varlatům skoro nepoznáte rozdíl oproti "originálu". Dildo je mírně zahnuté a vhodné na vaginální i anální hrátky.  Více
  • realistický vzhled s propracovanými detaily
  • kompatibilní s doplňky ze série Vac-U-Loc
  • pro vaginální i anální hrátky
  • někomu bude připadat příliš malé
skladem

Kdy zboží dostanu?
945

ks
Popis a parametry
Realistické dildo Doc Johnson Perfect Erect

Dildo Perfect Erect od Doc Johnson vás uchvátí svým realistickým zpracováním. Díky výraznému žaludu, žilkování na povrchu a plným varlatům skoro nepoznáte rozdíl oproti "originálu".

Dildo je mírně zahnuté a vhodné na vaginální i anální hrátky. Díky unikátnímu systému Vac-U-Lock ho navíc můžete rychle a snadno připnout do odpovídajícího postroje a použít jako připínák, udělat z něj vibrační hračku nebo ho vybavit praktickou rukojetí nebo přísavkou.

Dildo je ohebné a měkké na dotek, ale přitom dostatečně pevné. K jeho lubrikaci používejte pouze gely na vodní bázi. Pro dezinfekci je vhodný speciální dezinfekční přípravek na erotické pomůcky.


Realistické dildo Perfect Erect od firmy Doc Johnson

Vyberte si z široké nabídky realistických dild v našem obchodě. Kvalitní výrobek od firmy Doc Johnson u nás koupilo dohromady 19 zákazníků. Projděte si jejich názory a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Doc Johnson na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 138 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Doc Johnson naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka cca 20 cm, zasunutelná délka 14 cm, max. průměr 4,1 cm
  • Barva: tělová
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

Galerie (2)

Galerie


Realistické dildo Perfect Erect
Realistické dildo Perfect Erect