Realistický vibrátor COLT Deep Drill

EXTRA výkonNáš TIPDoprava zdarma
Realistický vibrátor COLT Deep Drill
Realistický vibrátor COLT Deep Drill
Realistický vibrátor COLT Deep Drill

Silné vibrace zajistí pořádnou dávku potěšení

Uskutečněte své tajné fantazie o sexu s pořádným mackem. Realistický vibrátor COLT Deep Drill vás svým velkým tělem naplní po okraj a rozvibruje vaše dychtící tělo intenzivní rozkoší. Uchvátí vás nejen svou velikostí, ale i svým realistickým zpracováním.  Více
  • 10 vibračních programů pro slastný orgasmus
  • výrazný žalud a žilkování
  • voděodolný
  • extra silné vibrace
od 22. 12.

Kdy zboží dostanu?
1 395

ks
Popis a parametry
Realistický vibrátor COLT Deep Drill

Uskutečněte své tajné fantazie o sexu s pořádným mackem. Realistický vibrátor COLT Deep Drill vás svým velkým tělem naplní po okraj a rozvibruje vaše dychtící tělo intenzivní rozkoší.

Uchvátí vás nejen svou velikostí, ale i svým realistickým zpracováním. Těšit se můžete na 10 vibračních programů a velmi intenzivní vibrace.

Vibrátor je vyrobený ze silikonu, který je bezpečný pro vaše tělo. Je pevný a zároveň ohebný, takže se přizpůsobí vašim vnitřním proporcím. Skvěle si s ním vychutnáte vaginální i anální hrátky - můžete s ním intenzivně stimulovat bod G nebo prostatu.

Vibrátor je voděodolný a snadno se ovládá - jedním tlačítkem zapnete i měníte vibrační programy. Tlačítko snadno uvidíte i ve tmě, je podsvíceno LED světýlkem.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi a čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.


Realistický vibrátor COLT Deep Drill vyrobený společností California Exotic Novelties

Vyberte si z široké nabídky realistických virátorů v našem obchodě. Kvalitní produkt od firmy California Exotic Novelties u nás zakoupilo 42 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

California Exotic Novelties na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 305 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy California Exotic Novelties se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 28 cm, zasunutelná délka cca 20 cm, max. průměr 5 cm
  • Barva: černá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
  • Baterie: 3x AA (nejsou součástí balení)
  • Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Zařazeno


Kód produktu

13252_BLACK

Galerie (2)

Galerie


Realistický vibrátor COLT Deep Drill
Realistický vibrátor COLT Deep Drill