Roztahovací anální kolík Anal Fantasy Insta-Gaper

Doprava zdarma

Připraví vám skutečnou rozkoš a pocit dokonalého zaplnění análku

„Pro nováčky bude fungovat myslím dobře, ale já už mám roztaženější zadeček, takže mi kolík nestačí. Potřebuju něco většího. A zarážka na konci je docela malá. Mohla by se omylem ztratit ve vás, když nebudete dávat pozor.”  Roztahovač  Další zkušenosti
  • z pružného a ohebného silikonu
  • zadeček roztáhne až na hezkých 8,5 cm
  • prakticky rozšířená základna funguje jako silná přísavka
  • můžete si s ním hrát i ve vodě

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Roztahovací anální kolík Anal Fantasy Insta-Gaper

Roztahovací anální kolík Insta-Gaper vám připraví skutečnou anální rozkoš a dokonalý pocit zaplnění. Stačí jej stisknout, vsunout do zadečku a pak už si jen užívat, jak se ve vás pomalu roztahuje a vrací do svého původního tvaru. :)

Kolík je vyrobený ze silikonu, takže je dostatečně měkký, pružný a ohebný. Po stisknutí má příjemný kónický tvar, díky kterému se vám bude snadno zasouvat dovnitř. Povrch kolíku je mírně zvlněný pro větší stimulaci a uprostřed "čelistí" najdete malý kolíček, kterým můžete zadeček lehce navnadit, než přejdete k samotnému roztahování.

Kolík je 100% voděodolný a má prakticky rozšířenou základnu, která brání jeho vniknutí příliš hluboko a současně vám usnadní manipulaci. Navíc funguje jako silná přísavka, která kolík přicucne k prakticky jakémukoliv hladkému povrchu. Během hraní tak budete mít volné ruce, které se mohou věnovat třeba penisu nebo mušličce. :)

Kolík má při sevřených "čelistech" průměr 4 cm a v zadečku se roztáhne až na 8,5 cm, takže rozhodně není hračkou pro anální začátečníky. Ti by raději měli začít se sadou menších análních kolíků a zadeček pro tohoto macka pořádně připravit. :)

K lubrikaci používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po hraní kolík očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Součástí balení je vzorek znecitlivujícho krému, lubrikačního gelu i čističe na hračky a dva návleky na prst.

Parametry

Rozměry: celková délka 10 cm, zasunutelná délka 9,5 cm, šířka v rozevřeném stavu 8,5 cm, šířka v nerozevřeném stavu 4 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
Balení obsahuje: anální kolík, vzorek znecitlivujícho krému, lubrikačního gelu i čističe na hračky a dva návleky na prst
Originální název: Anal Fantasy Collection Insta-Gaper
Výrobce: Pipedream (USA)


Zařazeno


Kód produktu

3000013264

Galerie (7)

Galerie


Roztahovací anální kolík Insta-Gaper
Recenze (4)

Recenze

95%
Hodnotili 4 zákazníci
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 2 měsíci

Pro nováčky bude fungovat myslím dobře, ale já už mám roztaženější zadeček, takže mi kolík nestačí. Potřebuju něco většího. A zarážka na konci je docela malá. Mohla by se omylem ztratit ve vás, když nebudete dávat pozor.

před 5 měsíci

Fantastická hračka. Hezky tam padne, je měkká, snadno se čistí a ještě k tomu má fajn obvod.

před 6 měsíci

myslel jsem, ze bude vetsi, ale padne skvele. snadno se zavadi a nosi cely den. nikdo nepozna, ze ho mate a je pohodlny.

před 7 měsíci

Omg tahle hračka je úžasná. Úžasně mě roztáhla. Mám ji pořád vevnitř a ten pocit je úplně skvělej. Nejspíš si ji tam nechám přes noc.Prohlížíte

Roztahovací anální kolík Insta-Gaper

Roztahovací anální kolík Insta-Gaper – Roztahovací anální kolíky
Připraví vám skutečnou rozkoš a pocit dokonalého zaplnění análku
849
Vyprodáno