Sada erekčních kroužků a návleků UFO, 6 ks

Experimentujte s erekčními kroužky a návleky

„Je to super oživení, byl to narozeninový dárek a já i partner jsme byli nedočkaví - jen to vyzkoušet. Oba jsme byli mile překvapeni, fantazii se meze nekladou a všem můžeme vřele doporučit :-)”  ája  Další zkušenosti
 • zpestření sexu i masturbace
 • snadná údržba
 • elastický materiál
 • typická vůně plastu první dny po rozbalení

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Sada erekčních kroužků a návleků UFO, 6 ks

Patříte k párům, které v ložnici rádi experimentují? Táto sada erotických pomůcek vám umožní prožít intimní společné hrátky pokaždé jinak, nebo vám pomůže zpestřit si masturbaci. Návleky z tohoto setu využijete v kombinaci s vašimi oblíbenými vibrátory, dildy, nebo jej můžete samozřejmě navléknout na penis a zabezpečit tak silnější dráždění pro sebe i partnerku.

Příjemný gelový materiál se vám díky své elastičnosti přizpůsobí v každé situaci a navíc jej snadno po použití očistíte.

Sada UFO (neboli Ultimate Feeling Objects) obsahuje:

 • Velký návlek posetý dráždivými výstupky vám umožní poznat nový rozměr rozkoše během milování nebo v kombinaci s vibrátorem. Celková délka návleku je 14,5 cm, vnitřní průměr díky elastičnosti materiálu dosahuje 2,5 cm až 6 cm.
 • Velký návlek s bouličkami využijete v kombinaci s hladkými vibrátory nebo penisem, výrazné členění povrchu zaručí výrazné dráždění, ideální pro dámy, které mají v oblibě silnější stimulaci. Celková délka činí 7 cm a vnitřní průměr od 2,5 cm.
 • Malý návlek s početními jemnými ostny určen všem, kteří rádi cítí bodový tlak na intimních místech. Díky svým rozměrům (délka 5 cm; průměr od 2 cm) jej využijete zejména v kombinaci s menšími vibrátory.
 • Erekční kroužek na penis s výrazným jazýčkem, který zabezpečí dráždění poštěváčku vaší polovičky. Ta určitě ocení i pevnou erekci, kterou dosáhněte použitím kroužku, či dráždivé výstupky po celým obvodu. Díky elastičnosti materiálu a vnitřnímu průměru od 2,5 cm sedne na většinu penisů jako ulitý.
 • Dvojitý erekční kroužek s výraznými kuličkami na obvodu docílí zlepšení a prodloužení erekce i bez nepříjemného pocitu škrcení díky rozložení tlaku na větší plochu. Vnitřní průměr od 2,5 cm.
 • Erekční kroužek ve tvaru ozubeného kolesa ocení zejména milovníci pořádně ostré akce, svými výběžky poskytuje nekompromisní, smyslně drsné dráždění. Vnitřní průměr od 2 cm.

TIP: Velký návlek na penis (uzavřený) můžete použít i při částečné erekci.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut.


Parametry

Rozměry:
Barva: modrá (transparentní)
Materiál: TPE
Výrobce: You2Toys


Zařazeno


Kód produktu

05219810000

Galerie (11)

Galerie


Sada erekčních kroužků a návleků UFO
Recenze (5)

Recenze

70%
Hodnotilo 5 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 2 roky

Paradní, zatim jsme skouseli jen navlek ale zatim dobry.

před 4 roky

Je to super oživení, byl to narozeninový dárek a já i partner jsme byli nedočkaví - jen to vyzkoušet. Oba jsme byli mile překvapeni, fantazii se meze nekladou a všem můžeme vřele doporučit :-)

 • je to zážitek, prostě zase něco jiného
 • žádné
před 4 roky

je to určitě vyrobené v číně.

 • nekvalitní.
 • materiál je příliš měkký.
před 4 roky

Mé partnerkyni se to moc líbí. Vřele tento produkt doporučuji.

 • dobrá kvalita
 • dobrý poměr cena-výkon
 • výborná funkce
před 5 roky

Tyhle věcičky nejsou nic extra... Nepřinášejí dostatečné vzrušení a nedají se používat s kondomem. Nepříjemný plastový zápach je také nežádoucí... buď si jejich účinku ani nevšimnu, nebo mě to nepříjemně škrábe.


Píšeme o zboží (3)

Píšeme o zboží

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

Milujete se, prcáte, mrdáte, děláte bejby nebo prostě jenom máte sex? Možná byste nevěřili, kolik různých výrazů pro pohlavní styk v naší rodné mluvě lidé běžně používají. Pojďte si s námi rozšířit své jazykové obzory.

10 nejpodivnějších sexuálních příruček

10 nejpodivnějších sexuálních příruček

Po dlouhá staletí se lidé museli spokojit buďto s knihou lásky Kámasútrou, nebo alespoň s radami starších a zkušenějších. Dnes stačí zajít do knihkupectví, kde vás stovkami příruček a sexuálních průvodců doslova zasypou. Vybrali jsme 10 nepodivněji vyhlížejících knížních titulů, které si daly za úkol vzdělat méně sexuálně zkušené jedince. Pojďte se s námi podívat, jaké sexuální praktiky a návody v nich najdeme.Prohlížíte

Sada erekčních kroužků a návleků UFO

Sada erekčních kroužků a návleků UFO – Sady erotických pomůcek
Experimentujte s erekčními kroužky a návleky
365
Vyprodáno