Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack, 2 ks

Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack
Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack
Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack

Pěkně zaškrtí penis a prodlouží erekci

Připravte se na vášnivou noc. Sada dvou erekčních kroužků Renegade Double Stack vám příjemně zaškrtí penis i varlata a zajistí tak déletrvající erekci. V balení najdete dva kroužky. Snadno se nasazují a příjemně nosí.  Více
 • měkký a pružný materiál
 • kroužky můžete kombinovat a zaškrtit penis i varlata
 • snadno se nasazují
skladem

Kdy zboží dostanu?
265

ks
Popis a parametry
Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack, 2 ks

Připravte se na vášnivou noc. Sada dvou erekčních kroužků Renegade Double Stack vám příjemně zaškrtí penis i varlata a zajistí tak déletrvající erekci.

V balení najdete dva kroužky. Snadno se nasazují a příjemně nosí. Jeden je menší, druhý větší - můžete zkoušet různé kombinace a používat je na penis i varlata.

Kroužky jsou vyrobené z vysoce elastického a měkkého gelu.

K lubrikaci použijte gel na vodní bázi. Po použití opláchněte kroužek čistou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním dezinfekčním prostředkem.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.


Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack vyrobený značkou NS Novelties

Vyberte si z široké nabídky nevibračních erekčních kroužků na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti NS Novelties u nás dohromady zakoupilo 38 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

NS Novelties na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net naleznete 43 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy NS Novelties se nachází zde.Parametry

 • Rozměry:
  • menší kroužek: vnitřní průměr 1,5 cm, vnější průměr 4,2 cm (elastické)
  • větší kroužek: vnitřní průměr 2 cm, vnější průměr 5 cm (elastické)
 • Barva: modrá (transparentní)
 • Materiál: TPE
 • Výrobce: NS Novelties (USA)

Galerie (2)

Galerie


Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack
Sada erekčních kroužků Renegade Double Stack