Sada erotických pomůcek Sexperiments Masquerade Party

Náš TIPVýprodej
Sada erotických pomůcek Masquerade Party
Sada erotických pomůcek Masquerade Party
Sada erotických pomůcek Masquerade Party

Vyzkoušíte jemné a smyslné bondage hrátky i různé sexperimenty

„Velice hezké překvapení pro manžela na jeho narozeniny. Krásná sadička. Je pěkně udělaná, hodně smyslná a extrémně sexy! Jsem nadšená!”  Simona & Tom  Další zkušenosti
  • obsahuje masku, pouta, šimrátko a venušiny kuličky
  • luxusní zlato-černý design
  • vhodné i pro začátečníky

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry

Sada erotických pomůcek Sexperiments Masquerade Party

Nádherná sada erotických pomůcek Sexperiments Masquerade Party je ideální pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet jemné a smyslné bondage hrátky a všemožné sexperimenty s nádechem luxusu. Sada obsahuje masku na obličej, pouta, šimrátko a venušiny kuličky. Je jen na vás a vaší fantazii, jakou kombinaci pomůcek zvolíte. :)

Zlatá maska ozdobená krásnou krajkou vám zajistí pocit anonymity a do hrátek přinese náznak tajemna. Je předtvarovaná a má černou stuhu pro uvázání vzadu na hlavě. Jistě byste v ní mohli vyrazit i na párty nebo karneval.

Zlatá pouta se postarají o lehké znehybnění vaší drahé polovičky. Můžete jí spoutat nohy nebo ruce, případně ji připoutat třeba k židli či posteli. Pouta jsou spojená karabinkami a pomocí přezek je snadno nastavíte na požadovaný obvod.

Šimrátko má černo-zlatou rukojeť a velice jemná černá peříčka, kterými můžete partnera či partnerku šimrat kdekoliv na těle. Rozhodně však nevynechejte pohlavní orgány a erotogenní zóny. Je jen na vás, jestli zůstanete u jemného lechtání nebo zda přejdete až k dráždivému a intenzivnímu lechtacímu mučeníčku. :)

Fialové venušiny kuličky jsou připraveny potěšit něžnější polovičku z páru. Jsou potaženy hebkým silikonem a při každém pohybu se v nich rozkutálí menší kuličky, které je rozechvívají a dráždí poševní stěny. Kuličky jsou spojené krátkým a ohebným silikonovým provázkem a mají praktické silikonové poutko s kapičkou na konci. Jedna z kuliček má navíc nepravidelný povrch pro větší stimulaci uvnitř vaginy.

Pro snadnější zavádění kuliček používejte výhradně gely na vodní bázi a čistěte je pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.


Parametry

Obsah balení: maska, pouta, šimrátko, venušiny kuličky
Barva: černá, zlatá, fialová
Rozměry venušiných kuliček: celková délka cca 19 cm, délka poutka 9 cm, rozměr kuliček 3,5 x 4,5 cm
Materiál: 25% polyuretan, 15% kov (neobsahuje nikl), 15% ocel, 10% polyester, 10% PVC pěna, 10% silikon, 5% akryl, 5% nylon, 5% kuřecí peříčka
Výrobce: Sportsheets (USA)


Galerie (2)

Galerie


Sada erotických pomůcek Masquerade Party
Sada erotických pomůcek Masquerade Party
Recenze (1)

Recenze

100%
Hodnotil 1 zákazník
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 3 roky

Velice hezké překvapení pro manžela na jeho narozeniny. Krásná sadička. Je pěkně udělaná, hodně smyslná a extrémně sexy! Jsem nadšená!Prohlížíte

Sada erotických pomůcek Masquerade Party

Náš TIP
Výprodej
–54 %
Sada erotických pomůcek Masquerade Party – BDSM sady
Vyzkoušíte jemné a smyslné bondage hrátky i různé sexperimenty
1 295
595
Vyprodáno