Sada kondomů Durex Love Collection, 31 ks

Sada kondomů Durex Love Collection, 31 ks

5 druhů kondomů v jednom balíčku

31 kondomů na každý den v měsíci? Proč ne! Se sadou Durex Love Collection si užijete spoustu vzrušující zábavy při zkoumání intenzivních prožitků.  Více
  • praktický tvar Easy-on pro snadné nasazení
skladem

Kdy zboží dostanu?
605

ks
Popis a parametry

Sada kondomů Durex Love Collection, 31 ks

31 kondomů na každý den v měsíci? Proč ne! Se sadou Durex Love Collection si užijete spoustu vzrušující zábavy při zkoumání intenzivních prožitků.

V balíčku najdete 10 kondomů s jahodovou příchutí, 10 vroubkovaných kondomů s výstupky pro lepší stimulaci obou partnerů, 6 extra lubrikovaných kondomů, 4 ultra tenké kondomy a 1 bezlatexový kondom pro velmi přirozený pocit při sexu.

Kondomy jsou vyrobeny z přírodního latexu, ten bezlatexový je z polyisoprenu. Jsou anatomicky tvarované a jejich nasazení je díky tvaru Easy-On velmi snadné. Navíc skvěle přilnou k penisu a jsou při sexu pohodlné.

Kondomy Durex překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy.

100% elektronicky testované.

UPOZORNĚNÍ: Pouze na jedno použití. Kondomy jsou vyrobeny z přírodního latexu, který může vyvolat alergickou reakci včetně anafylaktického šoku. Osobám trpícím alergiemi na latex doporučujeme používat kondom pouze po konzultaci s lékařem. Používejte pouze vhodné lubrikační gely. Lubrikanty na bázi oleje mohou kondom poškodit (vazelína, dětský olej, atd.).


Parametry

Rozměry: nominální šířka 52 mm
Tvar: Easy-On (anatomický), s rezervoárem
Materiál: přírodní latex, polyisopren
Skladování: Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.
Výrobce: Durex (Velká Británie)